.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

قیمت جهانی طلا امروز ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۹۸ دلار و ۶۱ سنت رسید.

به گزارش شمال نیوز: قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۹۸ دلار و ۶۱ سنت رسید.

به گزارش رویترز، در حالی که فدرال رزرو آمریکا دیروز در پایان نشست خود نرخ بهره را افزایش داد و پیش بینی کرد که دو نوبت دیگر تا پایان سال نرخ بهره افزایش یابد، قیمت طلا امروز با کاهش مواجه بود، هرچند که نگرانی‌ها از تنش‌های تجاری بین واشنگتن و پکن مانع از کاهش شدید‌تر قیمت‌ها شد.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۹۸ دلار و ۶۱ سنت رسید. قیمت فلز زرد در جلسه قبل به پایین‌ترین رقم یک هفته اخیر یعنی ۱۲۹۲ دلار و ۱۵ سنت رسیده بود.

قیمت طلای آمریکا هم امروز برای تحویل در ماه اوت با ۰.۱ درصد افزایش به ۱۳۰۲ دلار و ۶۰ سنت رسید.

فدرال رزرو آمریکا روز چهارشنبه همانگونه که انتظار می‌رفت نرخ بهره را افزایش داد و پیش بینی کرد که مجموعا ۴ نوبت افزایش نرخ بهره در سال ۲۰۱۸ و ۳ نوبت دیگر در سال ۲۰۱۹ صورت بگیرد.

قیمت‌های تولید کننده در آمریکا در ماه می‌بیش از حد انتظار افزایش داشت و موجب شد تا کارخانجات آمریکایی بیشترین رشد درآمد سالانه در طی حدود ۶ سال و نیم گذشته را تجربه کنند. این حدید‌ترین نشانه‌ای است که از افزایش فشار‌های تورمی در آمریکا حکایت دارد.

به گفته یک مقام ارشد دولتی، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا امروز قرار است با مشاوران ارشد تجاری خود دیدار کند تا در مورد اجرایی کردن تهدیدات خود مبنی بر وضع میلیارد‌ها دلار تعرفه علیه کالا‌های چینی تصمیم گیری نماید.

ترامپ گفته، کره شمالی دیگر یک تهدید هسته‌ای تلقی نمی‌شود و یک دیپلمات ارشد آمریکایی هم بازه زمانی امیدوار کننده‌ای برای خلع سلاح هسته‌ای پیونگ یانگ ارائه کرده است. این در حالی است که در درون آمریکا تردید‌هایی در مورد کنار گذاشتن سلاح هسته‌ای توسط کره شمالی وجود دارد./تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی