.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

با طرح اتهام به استاندار سابق مازندران!
از ادعای امضا فروشی ناظران تا ورود استاندار به ماجرا !
شمال نیوز : وی با اعلام اینکه نظام دامپزشکی نه تنها کمکی به تولید نمی کند بلکه دست اندازهای فراوانی ایجاد کرده است، از مسئولین ذیربط خواست مشکلات این صنف با نظام دامپزشکی را رفع کنند.....
از ادعای امضا فروشی ناظران تا ورود استاندار به ماجرا !

شمال نیوز : رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت دامپروری ایران خواستار انحلال نظام دامپزشکی مازندران شد و در ادعایی تازه از امضافروشی ناظران خبر داد.

  به گزارش شمال نیوز  ، الهیار ولیزاده وندچالی با اشاره به اینکه این تشکل مشکلات زیادی را برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است، اظهار کرد: با شکایت فراوان تولیدکنندگان، استاندار مازندران به ماجرا ورود پیدا کرد و در این راستا به کلیه تولیدکنندگان فراخوان دادیم که شکایات شان را ارائه کنند تا بررسی شود.

وی با اعلام اینکه نظام دامپزشکی نه تنها کمکی به تولید نمی کند بلکه دست اندازهای فراوانی ایجاد کرده است، از مسئولین ذیربط خواست مشکلات این صنف با نظام دامپزشکی را رفع کنند.

مدیرعامل اتحادیه صنعت دامپروی مازندران با اشاره به اینکه برون سپاری نظام دامپزشکی اقدام نامناسبی بود، افزود: درصدد هستیم شکایات تولیدکنندگان از جمله تشکل های دامپروری، مرغداران و آبزیان را به مراجع ذیصلاح منتقل کنیم.

ولیزاده با بیان اینکه نظام دامپزشکی تهران بدنبال تخلفات فراوان منحل شد، یادآور شد: در اغلب استانها نظام دامپزشکی برای تولیدکنندگان مشکلات عدیده ای را رقم زده است.

وی با اعلام اینکه نظام دامپزشکی مازندران برای مجوز دامداری نیمه صنعتی ۱۸ میلیون تومان درخواست کرده است، گفت: بنده نیز برای دریافت برگه بهداشتی برای صنعت دامپروری شش ماه معطل مانده ام و با دست اندازهای فراوان نظام دامپزشکی مواجه ام.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت دامپروری ایران با اعلام اینکه متاسفانه از تولیدکنندگان وجوه غیرقانونی در راستای صدور مجوز دریافت می شود، یادآور شد: متاسفانه انتخابات نظام دامپزشکی مازندران شش سال است که برگزار نشد درصورتی که بازه زمانی فعالیت این مجموعه سه ساله است.

ولیزاده تصریح کرد: بعلت برخوردهای نامناسب صورت گرفته، تولیدکنندگان رغبتی برای گرفتن پروانه نداشته و این مساله موجب شده به سمت صنعتی شدن نروند.

وی اضافه کرد: مرجع رسیدگی کننده به این معضل، اداره کل دامپزشکی و سازمان جهادکشاوزی است که متاسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

رئیس اتحادیه دامداران مازندران با اعلام اینکه ارتباطی بین استاندار سابق و رئیس نظام دامپزشکی استان بود، گفت: استاندار فعلی به دلیل اینکه دلش به حال تولید می‌سوزد از تولیدکنندگان حمایت می‌کند و خواستار رسیدگی به این موضوع شده است.

وی با اعلام اینکه با نظام مهندسی کشاورزی مشکل نداریم، یادآور شد: کارهای ما در این مجموعه به خوبی انجام شده است دامدار در نظام ‌دامپزشکی به شدت مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد، بسیاری از اقدامات در این مجموعه سلیقه‌ای است.

مدیرعامل اتحادیه صنعت دامپروی مازندران در پایان با اشاره به اینکه ناظران نظام دامپزشکی در بخش تولید حضور فیزیکی ندارند، گفت: متاسفانه وجوه نظارت از تولیدکنندگان دریافت می شود ولی متاسفانه ناظران امضافروشی می کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سید 23 خرداد 1397
1
1
پاسخ
یعنی مرد حسابی شما مشکلات در مجموعه خودتون و نظام دامپزشکی رو قبول نداری ؟ آخرتی هم هست . باید جوابگو باشی
مرغدار 24 خرداد 1397
0
1
پاسخ
واقعا انحلالش به سود صنعت طیور و دام استانه،یه تشکیلات بیخود که هیچ خدماتی ارائه نمیکنه و فقط برای تولید کننده دست انداز ایجاد میکنه،برای امضای یه دامپزشک پای برگه های بهداشتی جوجه هر ماه یه میلیون تومن پرداخت میکنیم بدون اینکه این آقا حتی یه بار مرغداری مارو دیده باشه

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی