.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ممنوعیت آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۲ امروز در جاده چالوس
رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز تا ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع می‌شود.

به گزارش شمال نیوز ،سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد تا ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی افزود: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه تا ۲ بامداد روز جمعه ۲۵ خرداد از کرج به سمت مرزن آباد بصورت یک طرفه است.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: آمد و شد همه تریلر‌ها، کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز پنجشنبه از جاده هراز ممنوع است.

وی گفت: رفت و آمد همه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز از جاده سوادکوه ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد موتور سیکلت به جزء موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۲۷ خرداد از جاده‌های کرج – چالوس، هراز، سوادکوه ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: تلفن مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ شبانه روزی آماده پاسخگویی در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی