.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

سخنرانی ناتمام هاشمی در سال ۶۸
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی که سخنران مراسم وداع ملت با امام امت در خرداد ماه سال ۱۳۶۸ بود، نتوانست سخنان خود را به علت شدت تاثر خاتمه دهد.
سخنرانی ناتمام هاشمی در سال ۶۸

به گزارش شمال نیوز به نقل از فرارو، مرحوم هاشمی رفسنجانی که ریاست مجلس سوم شورای اسلامی را در آن زمان بر عهده داشت در سخنانی از احساسات و حضور گسترده مردم تشکر کرد و گفت: «تنها خواست ما از شما و خواست شما از ما این است که راه امام و اهداف انقلاب همیشه در نظرمان باشد. از زبان شما به خاندان بزرگ، عزیز و محبوب امام امت تسلیت عرض می‌کنم و به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) که امروز صاحب عزای اصلی هستند این مصیبت را تسلیت عرض می‌کنم و به امام عزیزمان این اسوه جهاد و فضیلت که تحقیقاً روح مبارکشان در فضای عطرآگین این مرز و بوم و در این مصلای بزرگ شاهد احساسات و عواطف شماست سلام عرض می‌کنم و از این مرد بزرگ می‌خواهم که در پیشگاه خداوند و در محضر انبیا و ائمه و شهدا، همیشه خواستار موفقیت، پیروزی و ادامه راهش در میان ملت و امتش باشد».

اظهارات وی به دلیل شدت تأثر و بغضی که راه گلویش را بسته بود، نیمه تمام ماند. در زیر عکس های منتشر شده در پرتال امام خمینی(ره) از سخنرانی ناتمام مرحوم هاشمی رفسنجانی در مراسم تشییع امام را مشاهده می کنید.

 
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی