.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استاندار:تقویت بخش خصوصی مهمترین ماموریت است
استاندار مازندران ایجاد پروژه‌های زیرساختی برای شکوفایی اقتصادی استان و تقویت بخش خصوصی را مهم‌ترین مأموریت برشمرد.

به گزارش شمال نیوز، محمد اسلامی صبح یکشنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر تقویت بخش خصوصی اظهار داشت: باید پروژه‌های زیرساختی برای شکوفایی و رونق اقتصادی استان تعریف و اجرا شود.

وی حمایت از مشاغل خانگی و توانمند کردن مردم در حوزه تولید و اشتغال را برای رونق اقتصادی امری مهم برشمرد و تأکید کرد باید از ظرفیت‌ها و مشارکت بخش خصوصی در این زمینه بهره‌گیری شود.

استاندار مازندران تدوین ۱۲ محور از برنامه اقتصاد مقاومتی در استان را از راهبردها برای توسعه و رونق اقتصادی در استان بیان کرد و گفت: برنامه اقتصاد مقاومتی باید محور توسعه قرار گیرد و این برنامه‌ها با کمک مردم باید اجرا شود.

اسلامی، به توطئه‌های دشمنان برای القای شایعات و عملیات تخریب اشاره و بابیان اینکه آمریکا با شکست مواجه شده است گفت: ایران اسلامی برای ایجاد ثبات در منطقه تلاش می‌کند و در مقابل، نقشه شوم دشمن، براندازی نظام جمهوری اسلامی است.

استاندار مازندران، با عنوان اینکه اهداف و کارکردهای انقلاب اسلامی را باید به‌درستی تبیین و از همه ظرفیت‌ها برای ترویج و تبیین ارزش‌های اسلامی استفاده کنیم افزود: باید در این زمینه از خرد جمعی، نوگرایی و نوآوری استفاده شود.

اسلامی یادآور شد: امروز بیش از هر زمان دیگری به تبیین اهداف و کارکردهای انقلاب اسلامی و انتقال آن به نسل‌های مختلف جامعه داریم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی