.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۲۴ هزار تن کلزا از کشاورزان مازندران خرید تضمینی شد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور گفت: میزان خرید تضمینی کلزا از کشاورزان مازندران در سال زراعی جاری به ۲۴ هزار و ۶۰۹ تن به ارزش ۷۴۱ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال رسید.

به گزارش شمال نیوز، محمد جعفری با اشاره به خرید ۲۴ هزار و ۶۰۹ تن کلزا در مازندران اظهار داشت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده تاکنون مبلغ ۱۷۷ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ریال از مطالبات کشاورزان کلزاکار مازندرانی از طریق سامانه خرید تضمینی بانک عامل پرداخت شد وتا زمانی که کشاورزان عزیز، کلزا برای تحویل داشته باشند مراکز خرید دائر خواهند بود.

جعفری در ادامه به خرید تضمینی گندم در استان مازندران اشاره کرد و گفت: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم در سال جاری (۶ خرداد) تاکنون ۵۶۱ تن و ۲۸۰ کیلوگرم گندم به ارزش هفت میلیارد و ۴۶۹ میلیون ریال از گندم کاران استان خریداری شد.

وی افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها انتظار می‌رود ۱۰۰ هزار تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان مازندرانی خریداری شود.

جعفری به نرخ خرید تضمینی گندم اشاره کرد و گفت: قیمت پایه خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم در سال زراعی جاری بر اساس ۲ درصد افت غیرمفید و ۴ درصد افت مفید ۱۳ هزار ریال تعیین‌شده است.

وی در پایان تصریح کرد: خرید تنها از کشاورزانی صورت می‌گیرد که نام آن‌ها در سامانه پهنه‌بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت‌شده باشد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی