.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در واکنش به اعتراض صنفی معلمان مدارس غیر دولتی ؛
نیکزاد : احساساتی برخورد نکنید!/ در خصوص هزینه معلمان دولتی نیز با مشکل مواجه ایم!
شمال نیوز : عسکری نیکزاد که در همایش انجمن صنفی معلمان و مربیان مدارس غیر دولتی استان در ساری سخن می گفت در واکنش به اعتراض حضار به مشکلات معیشتی و کارگری آنان گفت : در بیان مشکلات این حوزه احساساتی برخورد نکنید!
نیکزاد : احساساتی برخورد نکنید!/ در خصوص هزینه معلمان دولتی نیز با مشکل مواجه ایم!

شمال نیوز : مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: در خصوص هزینه معلمان دولتی نیز با مشکل مواجه ایم.

به گزارش شمال نیوز ، عسکری نیکزاد که در همایش انجمن صنفی معلمان و مربیان مدارس غیر دولتی استان در ساری سخن می گفت در واکنش به اعتراض حضار به مشکلات معیشتی و کارگری آنان گفت : در بیان مشکلات این حوزه احساساتی برخورد نکنید!

 

این مسئول افزود : معلمان در جامعه و حتی در دستگاه حاکمیتی به خوبی دیده نشده اند.

نیکزاد با اعلام اینکه آموزش‌وپرورش در سال گذشته بسیار کمتر از نیاز، اعتبار جذب کرده و این امر شرایط را بسیار سخت کرده است تصریح کرد : در خصوص هزینه معلمان دولتی نیز با مشکل مواجه ایم.

مدیر کل اموزش و پرورش با ناموفق خواندن واگذاری امور به بخش خصوصی در آموزش و پرورش گفت: قرار بر این بود تا با واگذاری بخشی از امور به بخش خصوصی از بار دولت در حوزه آموزش‌وپرورش کم شود  اما این طرح موفق نبوده است.

وی افزود  :فرهنگیان شاغل در مدارس غیرانتفاعی مشمول قانون کار هستند و قانون مدارس غیرانتفاعی نیازمند اصلاح است چرا که وقتی مؤسسات جدید ایجاد می‌شود باید مقررات جدید نیز طراحی و تدوین شود.

وی با تاکید برتجدید نظر در قراردادهای معلمان با مدارس غیر دولتی تصریح کرد : برای رفع مشکلات مدارس غیردولتی باید در قالب تشکل با مسائل برخورد شود و در بیان مشکلات این حوزه احساساتی برخورد نکنید

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود:آنچه که امروز در این مراسم از سوی معلمان مطرح شد ،تبعیض بود که باید در این مورد نیز اقدام مناسب انجام گیرد.

گفتنی است در این همایش بزرگ معلمان و مربیان مدارس غیردولتی استان حضور داشتند که به وضعیت معیشتی و نحوه قراردادهای فی مابین به شدت اعتراض نمودند .

برخی از حاضرین ، احساساتی خواندن معلمان و مربیانی که از کمترین امنیت شغلی برخوردارند و از وضعیت معیشتی مناسبی بهره مند نیستند را از سوی متولی دستگاه تعلیم و تربیت ، قابل قبول ندانستند .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

معلم کارگز 27 ارديبهشت 1397
30
1
پاسخ
آقای نیکزاد ؛ معلومه صدات از جای گرم بلند میشه . شما اگر ماهی 200 هزار تومن حقوق می گرفتی احساساتی می شدی . درد ما رو پنمی فهمی
سید 27 ارديبهشت 1397
25
0
پاسخ
ما زیاران چشم یاری داشتیم / چقدر زود پست و مسئولیت آدمها رو عوض می کنه / همین احساساتی ها هستند که دارن فرزندان ما را درس می دن در مدارس آقای مدیرکل
ع ش 27 ارديبهشت 1397
2
21
پاسخ
با سلام دوست عزیز ( سید ) شما هم احساساتی مطلب نوشتید منظور مدیر کل اینه که در شرایط فعلی معلمین رسمی هم از کمترین حقوق دریافتی برخوردارند در واقع ایشان نگرانی خود را از کل وضعیت معیشتی معلملن بیان کردند . اقای نیکزاد فردی است که همه پله های آموزش و پرورش را طی نمودند و فردی کاملا مطلع هستند. رفع وضعیت دریافتی شما بزرگواران هم دغدغه ایشان نیز هست .
فرهنگی 27 ارديبهشت 1397
34
0
پاسخ
اتفاقا آقای نیکزاد همه پله های غیر آموزش و پرورش را طی کرد تا بهش پستوندن آنقدر در راهرو و پله های نمایندگان دویده که پستوندنش
عباسی 27 ارديبهشت 1397
33
0
پاسخ
اقای مثلا مدیرکل باسواد... خیلی از جوونهای بیکار استان مدتها چشم داشتند تا اطلاعیه استخدامی اموزش و پرورش بیاد چرا مازندران علی رغم اینکه به قول خودتون با کاهش شدید نیرو مواجه است و سال آینده 3 هزار معلم کمبود داره درخواست استخدام نمیده واقعیت اینه که در بسیاری از رشته ها که همه استان ها استخدام بالایی در اموزش و پرورش دارن در مازندران حتی یک نفر هم اعلام نیاز نشده!!!! شماها میخواید چی رو ثابت کنید ؟ اصفهان و شیراز و تبریز و البرز رو مقایسه کنید که هر سال چقدر اعلام نیاز می کنند شماها می خواید بگین که خیلی درستکار هستید؟! معلم جذب نمی کنید که بودجه کشور که از مالیات و منابع ما داره تامین میشه برای جوونهای بیکار استان های دیگه هزینه شه ؟ متاسفم برای مسئولانی که در این استان انتخاب میشن
دبیر 27 ارديبهشت 1397
16
0
پاسخ
از دست وزیر کاری برنمی آد این که مدیر کل هست. این قدررا باید اظهار نظر کند وگرنه هیچ.فاتحه آموزش وپرورش خوانده شد.
سید 27 ارديبهشت 1397
16
2
پاسخ
یعنی کی میخاد این وضع معیشتی فرهنگیان خوب بشه خدا داند هر کی اومد شعاری داد و رفت اما دریغ از تغییر وضع ...هر سال هم بدتر از سال قبل،یعنی چی بعد 40 سال از این انقلاب باید این وضع موجود فرهنگیان باشه

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی