.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
در بین 56 نماینده ادوار استان ؛
« مجمع نمایندگان ادوار مازندران » هیئت رئیسه خود را شناخت
شمال نیوز : اولین انتخابات هیات رییسه مجمع استانی نمایندگان ادوار با حضور حسن زمانی، مشاور رییس مجلس و رییس مرکز نمایندگان ادوار و همچنین نمایندگان ادوار استان مازندران برگزار شد.....

شمال نیوز : اولین انتخابات هیأت رئیسه مجمع استانی نمایندگان ادوار برگزار و هیأت رئیسه مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شد.

به گزارش شمال نیوز ، اولین انتخابات هیات رییسه مجمع استانی نمایندگان ادوار با حضور حسن زمانی، مشاور رییس مجلس و رییس مرکز نمایندگان ادوار و همچنین نمایندگان ادوار استان مازندران برگزار شد.

 

اعضای هیأت رئیسه مجمع نمایندگان ادوار مازندران انتخاب شدند

در ابتدای جلسه حسن زمانی، رییس مرکز نمایندگان ادوار با تاکید بر اینکه باید از توانمندی نمایندگان ادوار استفاده کرد، گفت: تشکیل 15 کارگروه اولین حرکت برای استفاده از توانمندی نمایندگان ادوار است که 500 نفر از نمایندگان در زیر چتر آنها شکل گرفته اند و هیات رییسه ماهانه به طور متوسط بین یک تا دو جلسه در ماه نشست برگزار می کند.

وی با یادآوری اینکه تلاش کردیم ارتباط تنگاتنگی میان هیات ریسه کارگروه با اعضای هیات رییسه کمیسیون ها برگزار شود، تصریح کرد: در برخی موارد هیات رییسه و روسای کمیسیون ها به جلسات کارگروه دعوت می شوند و این تعاملی مناسب است که میان نمایندگان برقرار شده است.

زمانی با بیان اینکه ارتباط خوبی با معاونت قوانین جهت ارجاع طرح ها و لوایح به کارگروه ها برقرار شده است، ادامه داد: در حال تلاش هستیم که هزار نفر از نمایندگان ادوار در مجامع استانی شکل گیری و سازماندهی شده و هیات رییسه انتخاب شده برای مجمع استانی را به استاندار و مسئولان استانی معرفی شوند تا در تمامی مراسمات و نشست ها حضور داشته باشند تا نقش و جایگاه نمایندگان را در تصمیم گیری های استان داشته باشیم.

جمع آوری اطلاعات نمایندگان ادوار از 6 کشور جهان

مشاور رییس مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کاری پژوهشی و تحقیقاتی را با همکاری مرکز پژوهش های مجلس انجام دادیم که بر این اساس اطلاعاتی را در مورد نمایندگان ادوار 6 کشور جهان جمع آوری کردیم که خلاصه آنها را به رییس مجلس ارائه خواهیم کرد تا در چارچوب این موضوع دغدغه های نمایندگان در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه 300 نفر از 1800 نماینده ادوار فوت یا شهید شدند، گفت: در حال حاضر 1500 نماینده داریم.

در ادامه این نشست سید رمضان شجاعی کیاسری به عنوان رئیس نمایندگان ادوار استان مازندران با بیان اینکه باید از ظرفیت نمایندگان ادوار در موضوعات کلان کشور و استانی بهره برد، گفت: حساسیت ها در مورد نمایندگان ادوار باید رفع شود.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگان ادوار نسبت به اغلب مسائل و مشکلات استانی آشنایی دارند و می توانند برای رفع آنها تلاش کنند، افزود: تقاضا داریم مجمع نمایندگان ادوار از نظر حقوقی، مجلس، دولت و نهادهای انقلابی به رسمیت شناخته شود.

استان مازندران 56 نماینده ادوار دارد

شجاعی کیاسری با یادآوری اینکه استان مازندران 56 نماینده ادوار دارد، تصریح کرد: امروز انتخابات هیات رییسه مجمع نمایندگان ادوار برگزار شد؛ از تجارب و دیدگاه ها و نظرات کارشناسی نمایندگان ادوار در راستای کمک به مجلس، دولت و قوه قضائیه می توان بهره برد.

رییس مجمع نمایندگان ادوار استان مازندران با بیان اینکه نمایندگان نسبت به مسائل کلان کشور از جمله اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و بین المللی تسلط کامل دارند، گفت: نمایندگان ادوار در دنیا جایگاه ویژه ای دارند و نیاز است در ایران نیز این مهم مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است در پایان جلسه انتخابات اعضای هیات ریسه برگزار شد که بر اساس آن سیدرمضان شجاعی کیاسری، به اتفاق آرا به عنوان رییس، اکبری به عنوان نایب رییس اول، طاهرنژاد نایب رییس دوم و علی پور سخنگو و همچنین صابری به عنوان دبیر مرکز نمایندگان ادوار مازندران انتخاب شدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سید 26 ارديبهشت 1397
7
8
پاسخ
به عنوان یک مازنی احساس می کنم وطن مجلس فعلی خیلی کم شده است . وقتی نمایندگانی مثل طاهرنژاد و اکبری را می بینم احساس غرور می کنم . واقعا نمایندگانی در تراز ملی بودند . البته الان هم یوسف نژاد نماینده ای ملی به شمار می رود که قدرش را نمی دنیم
شریفی 26 ارديبهشت 1397
0
0
پاسخ
تراز دکتر اکبری سیاستمدار مدیر توانمند در سطح کشور جاش واقعا در مازندران و کشور خالیست
نا شناس 26 ارديبهشت 1397
2
0
پاسخ
به نظرم جای حاج حسین روزبهی به عنوان مرد اخلاق شهر ساری در بین هیات رییسه خالی می باشد.ایشان از افتخارات این استان هستند که نمی شود توانمندیهای مدیرتیشان را نادیده گرفت.
زیرابی 26 ارديبهشت 1397
0
0
پاسخ
دمبه کوآ ؟؟؟؟؟؟؟
نا شناس 26 ارديبهشت 1397
3
0
پاسخ
بهتر نیست ملت بدانند نمایندگان قبلی ملت چه پست دولتی حساس، خود وخانواده شان دردستگاههای دولتی دارند
پبرفلک 25 ارديبهشت 1397
5
6
پاسخ
سلام از انتخاب یوسف نژاد بعنوان نماینده ملی که دوست عزیز در سایت شمال نیوز نظری داده اند تشکر میکنم اما در بین نمایندگان فعلی دکتر شاعری نماینده شرق استان در تراز نماینده ملی محصوب میشود که سوابق خوبی از جمله معاون وزیر کشور. قایم مقام معاون رییس جمهور (محیط زیست) استاندار گلستان و ....... را داشته نمایندگان فعلی و حتی قبلی چنین شرایطی کمتر داشته اند
نا شناس 25 ارديبهشت 1397
4
0
پاسخ
سلام.در اصل این مجامع بخاطر ریاست جمهوری علی لاریجانی شکل میگیرد ولاغیر...
حسینی ساروی کارمند ادارات بهشهر 25 ارديبهشت 1397
5
3
پاسخ
خط لوله گاز از سمنان کلی روستاها دودانگه و چهاردانگه ساری عبور کرده نتونستن اعتباری برای روستای بالادست بگیرن
ولی شاعری نماینده نکا بهشهر وگلوگاه مجدد گاز رو با لوله کشی نزدیک سمنان روستاههای بالا دست که بالای 100 روستا تا پایان سال 97 تعهد داده تمام کنه که اعتبار این کار از کل استان بیشتره نماینده یعنی بودجه برای حوزه انتخابی و پیگیر باشه و فرمانداران باید بهترین استفاده رو داشته باشند.
خدا قوت به تمام نمایندگان ادوار وجدید
علی 25 ارديبهشت 1397
1
1
پاسخ
سلام احسنت که گل گفتی فدایی
مجتبی گلی 25 ارديبهشت 1397
2
2
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز
لازمه تشکیل چنین مجمعی در کجای قانون آمده که این آقایان برای خودشان تشکیل جلسه میدهن ؟؟!
تازه بسیاری از این آقایان برای دور بعد نمایندگیشان و برای شرکت در انتخابات مجلس تایید صلاحیت شورای محترم نگهبان را نتوانستند بدست بیاورند ،
واقعا چه نیازی به این مجمع وجود دارد ؟
کریمی 25 ارديبهشت 1397
2
1
پاسخ
نماینده ادوار مازندران دکتر حسینعلی قاسم زاده نماینده دوره ۵ ، ۶ و ۷ بابل خیلی قدرتمند و خوش فکر هستند .
بهشهری 27 ارديبهشت 1397
1
1
پاسخ
جای مقیمی واقعا خالی است . انشاالله در دوره بعد با تمام قوا در رکابش هستیم . دوره قبل غفلت کردیم و سر بهشهر کلاه رفت . من خودم بر اساس برخی تبلیغات سوء به ایشان رای ندادم و الان پشیمانم . بهشهر در این دو سال پس از حاج احمد 20 سال به عقب رفت.
نا شناس 27 ارديبهشت 1397
2
0
پاسخ
من از این مجموعه که توانست نخبگان استان را در یک جمع خوب و کارا جمع نمود خرسندم و از توانمندی آقای دکتر یوسف نژاد باید استفاده های زیادی شود بعنوان یکی از کسبه های پاساژ بزرگ موبایل ساری که واقعا لطف و محبت ایشان شامل ما 40 کسبه شد و با توانمندی مضاعفی این مشکل ما را حل نمود هم از طرف کسبه ها و هم خانواده هایمان از ایشان کمال تشکر را داریم
امیدواریم خداوند نگهدار ایشان باشد
صادق 27 ارديبهشت 1397
2
0
پاسخ
آقای شجاعی بجای این حرکات خودش رو بازنشسته کنه بهتره خسته شدی برادر، بسه دیگه اینقدر توسعه برای ساری آوردی با چند دوره نمایندگی مجلس، جایی گیر نیاوردی چسبیدی به ادوار!!! محبوبیتی در ساری نداری برادر با عدم کارایی.
نا شناس 27 ارديبهشت 1397
0
2
پاسخ
جناب اقای دکتر شجاعی انتخاب شما را ا به عنوان ریس تبریک عرض مینماید.مهدی برهانی ساری
کیوان 28 ارديبهشت 1397
0
0
پاسخ
اقا دست ازاین دورهمی بردارید الکی پول بیت المال رو هرج ومرج نکنید،،،،،باتوجه به این اقتصاد کشور ،،،،،،خدارحم کنه به کشور ما خصوصا مازندران که معلوم نیست چه چیزی یا چه کاری از این مجمع دربیاد تامازندران همچنان محروم بماند،،،،شما رو بخدا دست ازسر مردم کچل مازندران بردارید ،،،شماها زمانی که نماینده بودید چیکار کردید،،،،،
مازندران 12 آذر 1397
0
0
پاسخ
سلام.نماینده ی ادوار فقط دکتر حسینعلی قاسم زاده واقعا ایشان قدرتمند وتوانمند هستند ...وکاردان وکاربلد هستند ایشان 12سال نماینده مجلس بودند وکاردان وکاربلد هستند وپیتهای کلیدی کشور رو داشتند ودارند .....خدایی حق دکتر قاسم زاده هست وزیر بشن واقعا فوق العاده اند در زمانی نمایندگی شان طرحهایی رو اجرا کردند که به نفع استان بود مثل حذف آب بهای کشاورزی وایجاد پژوهشکده برنج استان مازندران وووو
مازندران 12 آذر 1397
0
0
پاسخ
نماینده فقط سید دوست داشتنی (دکتر سید هادی حسینی )واقعا ایشان نماینده ی قوی هستند .دکتر هادی حسینی نماینده مجلس 9 ومعاون وزیر وپستهای کلیدی کشور رو داشتند ودارند وواقعا مجلس وکشور به این نمایند های قوی مثل دکتر حسینی نیاز داره تا کشور پیشرفت کنه ....درود بر دکتر حسینی 🌺🌺

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی