.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:
طرح تحقیق و تفحص از وزارت ارشاد کلید خورد
شمال نیوز : احمدی لاشکی گفت: تاکنون بیش از 30 نفر از نمایندگان این طرح را امضا کرده‌اند و تعداد امضا کنندگان درحال افزایش است، پس از جمع‌آوری امضا طرح به هیات رئیسه تقدیم می‌شود.....
طرح تحقیق و تفحص از وزارت ارشاد کلید خورد شمال نیوز : نماینده مردم نوشهر، چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل و مشکلات موجود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلید خورد.   به گزارش شمال نیوز ، قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگویی با اشاره به مسائل و مشکلات موجود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: طرح تحقیق و تفحص از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کلید خورد.

وی با اشاره به محورهای این تحقیق و تفحص، افزود: مسائل مالی در این وزارتخانه بدون ضابطه در حال انجام است؛ همچنین این وزارتخانه درحوزه مد و لباس کوتاهی‌ها و کم‌کاری‌های بسیاری دارد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عدم تقویت حوزه‌های قرآنی در کشور، عدم توجه به حوزه موسیقی و حمایت از این هنر و مشخص نبودن ضابطه و چارچوب لازم در این زمینه، عدم حمایت از خبرنگاران و عدم پوشش بیمه‌ای این قشر و... ازجمله دلایل این تحقیق و تفحص است.

احمدی لاشکی در پایان گفت: تاکنون بیش از 30 نفر از نمایندگان این طرح را امضا کرده‌اند و تعداد امضا کنندگان درحال افزایش است، پس از جمع‌آوری امضا طرح به هیات رئیسه تقدیم می‌شود.
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نوشهری 25 ارديبهشت 1397
7
3
پاسخ
احمدی لاشکی به خاطر رقابت احتمالی در انتخابات مجلس اینده با احد جاودانی دارد یک وزارت خانه را به چالش میکشد .
شاعر شهسواری 25 ارديبهشت 1397
7
1
پاسخ
آقای نماینده « خود گویی و خود خندی / عجب مرد هنرمندی » . به نظرم یکی از آیتم های تحقیق و تفحص باید کاشتن مدیر عضو ستاد انتخاباتی خودت به عنوان رئیس اداره در شهسوار باشه .
خبرنگار از تنکابن 25 ارديبهشت 1397
7
0
پاسخ
وقتی نماینده ما شریعت نژاد بی عرضه و ناتوان باشه بهتر از این نمیشه که یک نماینده از شهرستان دیگه رئیس اداره ارشاد رو منصوب کنه !!!! مگر ما در شهسوار آدم مدیر فرهنگی و هنری کم داریم ؟
کیان 25 ارديبهشت 1397
4
0
پاسخ
لطفا طرح تحقیق وتفحص از سازمان حج وزیارت رو هم در دست کار قرار بدین
حسینی 26 ارديبهشت 1397
2
2
پاسخ
آقای لاشکی شما انقدر تو وزارت خانه ها برای تبدیل وضعیت از وزرا دستور گرفتید چجوری می خواید تفحص کنید؟؟؟؟!!!!!1

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی