.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آغاز احداث تقاطع غیرهمسطح دو بانده در میدان هلال احمر ساری
پروژه تقاطع غیر همسطح میدان هلال احمر ساری در راستای روان‌سازی ترافیک منطقه و تسهیل در عبور و مرور شهروندان اجرایی می‌شود.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، پروژه تقاطع غیر همسطح میدان هلال احمر در راستای روان‌سازی ترافیک منطقه و تسهیل در عبور و مرور شهروندان اجرایی می‌شود.

با توجه به اینکه تقاطع بلوار دفاع مقدس(کمربندی شرقی )، بلوار طالقانی و بلوار امام رضا و نیز نقطه اتصال حلقه کناری شهرساری بوده از حجم بار ترافیکی سنگین در ساعات مختلف شبانه‌روز برخوردار است لذا مدیریت شهری احداث تقاطع غیر همسطح دوبانده در میدان هلال احمر را در دستور کار قرار داده است.

این زیرگذر با عرض هشت متر با قوس کلوتوئید با شعاع ۷۵ متری از بلوار دفاع مقدس به‌سمت بلوار امام رضا و طول کلی ابتدای رمپ ورودی تا خروجی ۳۱۷ متر با ارتفاع مجاز پنج متری و با شیب رمپ های حداکثر هشت درصد طراحی گردیده و اجرایی می‌شود.

روش اجرای ساختمان زیرگذر را بصورت احداث شمع ستون و نمای داخلی بصورت پنل‌های پیش ساخته خواهد بود و سطح کل عرشه نیز ۷۷۳ متر مربع است.

سهولت انتقال حجم حدود ۲۰ درصد از ترافیک بلوار دفاع مقدس به بلوار امام رضا از مزایای این پروژه خواهد بود.

با ایجاد میدان و دوربرگردان‌ها و ایستگاه‌های تاکسی ، روان‌سازی ترافیک و ساماندهی عبور و مرور در این منطقه عملیاتی می‌شود.

با مطالعات و بررسی به عمل آمده مقرر شد هدایت آب‌های سطحی زیرگذر به‌صورت کانال زیرزمینی( نقب ) از زیرگذر به رودخانه تجن اجرایی شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی