.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نسخه پیچی «نجفی» از بیمارستان برای شورای شهر +عکس
محمدعلی نجفی، شهردار تهران که اواخر سال گذشته استعفا داده بود، در نامه‌ای خطاب به اعضای شورای شهر حمایت رسمی خود از سمیع الله مکارم حسینی را اعلام کرد.

به گزارش شمال نیوز، محمدعلی نجفی، شهردار مستعفی تهران که این روز‌ها به دنبال عمل جراحی بر روی تخت بیمارستان حضور دارد، با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای شهر پنجم به حمایت از یکی از گزینه‌های شهرداری تهران اشاره کرده است.

نجفی در این نامه ضمن ارائه سابقه‌ای از همکاری خود با حسینی مکارم، او را با توجه به آشنایی با جو و فضای شهرداری تهران، او را گزینه مناسب برای نشستن بر کرسی شهرداری می‌داند.

براساس این گزارش، سمیع الله حسینی مکارم با حضور نجفی در شهرداری تهران به عنوان معاون مالی شروع به فعالیت کرد. این حضور

با حاشیه‌های فراوانی همراه بود و انتقاد تند برخی از اصلاح طلبان را برانگیخت. در شهریور ۱۳۹۵ با انتشار نامه مخدوش سازمان بازرسی کشور درباره واگذاری املاک در شهرداری نام مکارم نیز در لیست دریافت املاک بود. هرچند تخریب مدیریت سابق شهری بن مایه حاشیه سازی‌های صورت گرفته در پرونده سیاسی املاک بود، ولی یکسال بعد نام یکی از این افراد به عنوان معاون مالی شهرداری مطرح شد.

حسینی مکارم با استعفای نجفی به عنوان سرپرست شهرداری از سوی اعضای شورای شهر معرفی شد و در طی فرآیند انتخاب شهردار از میان ۲۸ گزینه احتمالی توانست تا مرحله نهایی در رقابت با محمدعلی افشانی قرار بگیرد./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی