.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بهروان:دیدن بازی های نساجی در "وطنی" حق هواداران این تیم است
رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت : حق مردم قائم شهر است که بازی های نساجی در لیگ برتر فوتبال کشور را در شهر و در استادیوم خود از نزدیک ببینند.

به گزارش شمال نیوز، غلامرضا بهروان در مورد آخرین وضعیت استادیوم شهید وطنی قائم شهر اظهار کرد : همه پای کار هستند تا هر چه زودتر مشکلات استادیوم شهید وطنی قائم شهر برطرف شود.

وی افزود : استاندار و مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان مازندران و همچنین نمایندگان مجلس پیگیر این موضوع هستند و هواداران متعصب و فهیم قائم شهری مطمئن باشند بازی های نساجی در این شهرستان بدون هیچ مشکلی برگزار می شود.

این مسئول تماشای بازی های نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر را حق مسلم هواداران نساجی دانست و افزود : هواداران نساجی به تیم خود عشق می ورزند و بعد از ۲۴ سال دوری این حق آن هاست که در خانه و در استادیوم شهید وطنی قائم شهر بازی نساجی را تماشا کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان مازندران با بیان این موضوع که شدیدا مخالف برگزاری بازی های نساجی در دیگر شهرهای اطراف است، خاطرنشان کرد : این که بخواهیم به خاطر برخی مسائل جزئی که قابل حل است بحث انتقال بازی های این تیم که هوادارانش چشم انتظار بازی هایش در لیگ برتر هستند را راه بیاندازیم، اقدام درستی نیست.

وی افزود:هواداران نساجی خیالشان راحت باشد که ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا به زودی و با حمایت های استاندار، نمایندگان مجلس و مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران، مشکلات استادیوم شهید وطنی قائم شهر برطرف شده و نساجی بدون هیچ مشکلی بازی هایش در لیگ برتر را در خانه خود برگزار می کند./ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی