.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ثبت بیش از 11 میلیون تردد هفته گذشته در مازندران
مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: هفته گذشته نزدیک به یک میلیون تردد در سطح محورهای مواصلاتی مازندران انجام شد.

به گزارش شمال نیوز،محسن هاشمی امروز اظهار کرد: طی هفته گذشته از 15 تا 21 اردیبهشت ماه امسال بیش از 11میلیون و 722هزار تردد به ثبت رسیده که نسبت به هفته گذشته هفت درصد کاهش دارد که دلیل آن به تعطیلات پایانی هفته گذشته برمی‌گردد.

وی بیان کرد: ساعت اوج تردد طی هفته گذشته 18 تا 19 روز جمعه 21 اردیبهشت‌ماه بوده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه طی هفته گذشته نزدیک به یک میلیون تردد در سطح محورهای مواصلاتی مازندران انجام شد، افزود: طی هفته گذشته مازندران با سهم 6درصدی رتبه سوم پرترددترین استان کشور داشته است.

هاشمی یادآور شد: محورهای ساری ـ قائم‌شهر، قائم‌شهر ـ بابل، بزرگراه بابل ـ آمل، بابل ـ بابلسر و ساری ـ نکا پرترددترین محورهای مازندران بودند.

وی تصریح کرد: محور هراز به‌دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل وانا از ساعت 21 تا پنج بامداد روزهای یک‌شنبه، دوشنبه و سه‌شنبه مسدود است و تردد از محورهای جایگزین سوادکوه و کندوان انجام می‌شود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران اظهار کرد: همچنین با توجه به اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محدوده کرج از کرج تا کیلومتر 70 جاده کندوان از ساعت هشت تا 17 روزهای شنبه تا سه‌شنبه و همچنین از ساعت هشت تا 12 روز چهارشنبه روزهای چهارشنبه رعایت جوانب احتیاط مدنظر باشد ولی تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت انجام می‌شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی