.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دادستان ساری:فضای مجازی شمشیر دولبه است
دادستان مرکز مازندران با تأکید بر استفاده از پیام رسان‌های داخلی گفت: فضای مجازی شمشیر دولبه است

به گزارش شمال نیوز،سید یونس عالمی درباره فضای مجازی بابیان اینکه این فضا شمشیر دولبه است و می‌توان از آن استفاده مناسب یا نامطلوب کرد گفت: از فضای مجازی تلگرام استفاده مجرمانه زیادی شده است و سبب فروپاشی بینان خانواده‌ها و افزایش اختلافات شده است.

دادستان ساری با عنوان اینکه وقتی فضای مجازی در اختیار ما نباشد نمی‌توان آن را کنترل کرد بر لزوم استفاده از پیام رسان‌های داخلی تأکید کرد.

وی با تأکید بر رعایت حقوق شهروندی اظهار داشت: حقوق شهروندی از مسائل مهم است، اقتدار دستگاه قضایی به معنای دفاع از حقوق عمومی بوده که حقوق شهروندی بخشی از آن است و هر شهروندی حق دارد که برخورد مناسب از ادارات را شاهد باشد و دادگستری نیز باید برخورد مناسبت و شایسته و در شأن مردم ارائه دهد.

دادستان مرکز مازندران، برخی مشکلات را ناشی از کمبود کادر قضایی و امکانات برشمرد و گفت: دغدغه دولت و دستگاه قضایی رعایت حقوق شهروندی است.

عالمی بابیان اینکه یک دستگاه بالگرد نداریم که در مواقع بحران به داد ما برسد اظهار داشت: باید در این زمینه اطلاع‌رسانی صورت گیرد زیرا وقتی امکانات لازم نباشد به‌موقع نمی‌توان اطفای حریق انجام داد.

وی با اشاره به مشکلات فراروی اطفای حریق خواهان تأمین امکانات موردنیاز در این بخش شد.

وی با اشاره به ایرادات مهندسی جاده‌ها و راه‌ها نیز گفت: به شهرداران و اداره کل راه دستور داده شد تا نواقص جاده‌ها و راه‌های شهری و برون‌شهری را پیگیری کنند زیرا باعث ایجاد خسارت‌های زیادی می‌شود و پرونده‌های زیادی علیه مدیران مربوطه تشکیل‌شده است.

عالمی، درباره خشکسالی و چاه های غیرمجاز بابیان اینکه کم‌آبی در استان جدی است، تخریب منابع طبیعی را از مهم‌ترین علل کم‌آبی برشمرد و گفت: دادستان‌های استان باید جلوی حفر چاه‌های غیرمجاز را بگیرند.

دادستان ساری بابیان اینکه بیش از سه میلیارد مترمکعب آب در استان در حوزه شرب و کشاورزی استفاده می‌شود گفت: ورود آلاینده‌ها و سموم در بخش کشاورزی نگران‌کننده است و آمار بالای سرطان‌ها از دغدغه‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به کاهش سن جرم گفت: آمار پرونده‌های مازندران بیشتر در زمینهٔ نزاع است، آستانه تحمل بسیاری از مردمان استان کم است و ضرب‌وجرح، توهین، اختلافات خانوادگی از دیگر موضوعات پرونده‌ها است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی