.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
حضور سپاه در منطقه موجب شد تا داعش نتواند در سوریه جولان دهد
رهبر مقاومت اسلامی در عراق با بیان اینکه اگر شهید محمد بلباسی و همدانی‌ها نمی‌رفتند داعش به داخل کشور ایران می‌رسید، گفت: مثلث سه ضلعی مقدس متشکل از حزب‌الله، بچه‌های نجف و حضور سپاه پاسداران سبب شد تا داعش نتواند در سوریه جولان دهد و روز به روز مناطق بیشتری از سوریه از وجود شوم آنان پاک می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، سید هاشم‌الحیدری جمعه‌شب در دومین سالگرد نخستین مدافع حرم شهرستان شهید محمد بلباسی اظهار کرد: ایران نسبت به سایر کشورهای اسلامی دارای عظمت و بزرگی زیادی است.

وی افزود: وقتی ایران را با عراق، لبنان و سوریه فعلی مقایسه می‌کنیم می‌بینیم امنیت خوبی در ایران حاکم است و شرایط در کشورهای نامبرده بعد از ورود داعش بسیار شرایط سخت شد.

رهبر مقاومت اسلامی در عراق تصریح کرد: جنگ در زمان صدام تنها در شهرهای جنوبی ایران بود و دشمن نتوانست بیشتر نفوذ کند ولی داعش در سوریه هفت سال است که حضور دارد و آنجا را خراب کرد.

الحیدری با بیان اینکه جنگ در یمن به مدت چهار سال با شجره خبیثه آل‌سعود ادامه دارد، اظهار کرد: مسجد، مدرسه و بیمارستانی در یمن وجود ندارد و هزاران نفر مجروح و شهید شدند.

وی افزود: در زمان حمله داعش به سوریه دوست و دشمن اعتقاد داشتند که کار این کشور تمام شده است و تنها یک نفر در کل دنیا فرمود ما اجازه نمی‌دهیم و سوریه ساقط نشد و ایشان کسی جز امام خامنه‌ای نبود.

این رهبر حزب‌الله در عراق تصریح کرد: من ایرانی نیستم ولی واقعیت را می‌گویم که اگر شهید محمد بلباسی و همدانی‌ها نمی‌رفتند داعش به داخل کشور می‌رسید.

وی اظهار کرد: مثلث سه ضلعی مقدس متشکل از حزب‌الله، بچه‌های نجف و حضور سپاه پاسداران سبب شد تا داعش نتواند در سوریه جولان دهد و روز به روز مناطق بیشتری از سوریه از وجود شوم آنان پاک می‌شود.

الحیدری در پایان با بیان اینکه نقشه اصلی دشمن، آسیب رساندن به ولایت فقیه است، گفت: اتکا به ولایت بودن و از نظام اسلامی حمایت کردن، قطعاً پیروزی را به دنبال دارد و شهدای مدافع حرم این را به خوبی درک کرده‌اند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی