.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بازنشستگی ۶۰ هزار معلم تا پایان امسال
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی از برآورد معاونت نیروی انسانی آموزش و پرورش مبنی بر کسری ۱۱۷ هزار نفری فرهنگیان در مدارس کشور برای شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، قاسم احمدی لاشکی با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش باید پیش از جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی، تکلیف نیروهای حق التدریسی خود را مشخص و ترتیب جذب آن‌ها را فراهم کند، گفت: کمبود نیرو به شدت در آموزش و پرورش احساس می‌شود و بهترین گزینه در مقطع کنونی جذب و تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی است.

وی افزود: برآورد رسمی معاونت نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش برای مهرماه امسال نشان می‌دهد که آموزش و پرورش به 117 هزار معلم نیازمند بوده و این نیاز مبرم، آموزش و پرورش را با چالش جدی مواجه کرده است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از سوی دیگر امسال خروجی بازنشستگی آموزش و پرورش 60 هزار معلم است و بکارگیری چندباره معلمان بازنشسته با سر دادن شعار بکارگیری جوانان تناقض دارد لذا باید تکلیف معلمان حق التدریسی هرچه سریع‌تر مشخص شود.

احمدی‌لاشکی پیش‌بینی کرد که با توجه به افزایش جمعیت دانش‌آموزان ابتدایی از 13 به 17 میلیون دانش‌آموز، نیاز جدی به معلم ابتدایی در مدارس کشور احساس می‌شود./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی