.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
زمان انتخاب و معرفی شهردار تهران اعلام شد
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به فرایند انتخاب شهردار تهران گفت: ۲۳ اردیبهشت شهردار تهران انتخاب و معرفی می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، علی اعطا در پایان دومین جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران در خصوص تعیین فرایند و معیار‌های شهردار آتی تهران اظهار کرد: در جلسه امروز پس از اظهارات اعضای شورای شهر تهران در خصوص فرایند و معیار انتخاب شهردار تهران تصمیم‌گیری شد و فرایند به همان شکل خواهد بود که در مردادماه سال گذشته صورت گرفت.

وی تصریح کرد: برهمین اساس فرایند انتخاب شهردار تهران همانند فرایند مرداد خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر گفت: برهمین اساس ۴ اردیبهشت ۷ گزینه شهرداری تهران برنامه‌های خود را اعلام خواهند کرد و در نهایت دو هفته بعد یعنی ۱۶ اردیبهشت این ۷ نفر باید در صحن شورا حاضر و برنامه‌های خود را در صحن بیان کنند.

اعطا افزود: ۱۸ اردیبهشت نیز رای‌گیری بین ۷ کاندیدای شهرداری تهران انجام خواهد گرفت و در نهایت دو نفر انتخاب خواهند شد.

وی بیان کرد: ۲۳ اردیبهشت نیز دو کاندیدای برتر با یکدیگر رقابت خواهند کرد و در نهایت یک نفر از بین آن‌ها برای شهردرای تهران انتخاب خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: تغییری که در این دوره برای انتخاب شهردار تهران صورت گرفته است در خصوص اعلام همکاران شهردار منتخب خواهد بود و در واقع در این دوره شورا تاکید کرده است که گزینه برتر برای شهرداری تهران علاوه بر ارائه برنامه‌های خود همکاران و معاونین خود را نیز به شورا معرفی کند.

اعطا در پاسخ به این پرسش که آیا این دخالت در امور شهردار تهران نیست، گفت: به هیچ عنوان این دخالت نیست و در واقع اعضای شورای شهر تهران بنا دارند که بدانند که شهردار آتی با چه افرادی کار می‌کنند.

وی افزود: تا این لحظه هیچ گزینه‌ای برای شهرداری تهران مطرح نیست.

سخنگوی شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا محسن هاشمی در بین گزینه‌ها هست یا خیر، گفت: تا به این لحظه اعضای شورا در این خصوص صحبتی نکردند./تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی