.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
به‌دنبال آمدن نوزاد عجول در آمبولانس
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با بیان اینکه مادر بارداری در مسیر انتقال به بیمارستان در عباس‌آباد دچار درد زایمانی شد، گفت: با تلاش تیم اورژانس عباس‌آباد این نوزاد عجول در آمبولانس به سلامت به دنیا آمد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، زکریا اشک‌پور، اظهار کرد: ساعت ۸:۲۹ امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین خبر شروع دردهای زایمانی مادر باردار به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: درخواست کمک از اورژانس در شهرستان عباس‌آباد اعلام شد و بلافاصله همکاران پایگاه اورژانس عباس‌آباد به محل ماموریت واقع در منطقه شیرین دشت اعزام شدند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران بیان کرد: تیم اورژانس به محض ورود به صحنه و کنترل علائم حیاتی، مادر را به آمبولانس منتقل کردند تا به بیمارستان منتقل کنند.

اشک‌پور تصریح کرد: در مسیر انتقال به بیمارستان، نوزاد در داخل آمبولانس متولد شد، سایر اقدامات از جمله بریدن بند ناف، پوآر دهان نوزاد و فراهم کردن محیط گرم و اکسیژن تراپی نوزاد توسط تیم اورژانس انجام شد.

وی  گفت: در نهایت مادر و نوزاد در شرایط مطلوب و با حال خوب به بیمارستان شهید رجایی تنکابن  منتقل شدند.

لازم به ذکر است که این نوزاد پسر فرزند سوم مادر ۴۲ ساله بود.

منبع:فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی