.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
برنامه امتحانات دانش‌آموزان در مازندران تغییر نمی‌کند
معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: هیچ تغییری باتوجه به ماه مبارک رمضان در برنامه امتحانات دانش‌آموزان در استان نداریم.

به گزارش شمال نیوز،اسفندیار نظری اظهار کرد: باتوجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان براساس دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش تغییری در امتحانات نداریم.

وی ادامه داد: امتحانات دروس نهایی سال چهارم (پیش دانشگاهی) از یکم تا نهم خرداد ماه و دروس غیرنهایی قبل از این تاریخ برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان برای کنکور در روزهای هفتم و هشتم تیر ماه امسال آمادگی داشته باشند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: امتحانات پایه دهم و یازدهم و متوسطه اول از یکم تا ۲۳ خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: باتوجه به اینکه دوره ابتدایی بر مبنای نظام ارزشیابی توصیفی کیفی است امتحانات به‌صورت درون مدرسه‌ای برگزار می‌شود.

نظری خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه امسال دانش‌آموزان پایه نهم بحث هدایت تحصیلی دارند و نمرات پایانی خرداد ماه تاثیر بسزایی در هدایت تحصیلی دارد، تمامی دروس پایه نهم به‌صورت هماهنگی استانی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: توصیه ما به خانواده‌ها این است در این فرصت یک ماه به مدارس مراجعه کنند و بررسی از وضعیت تحصیلی فرزندان خود داشته باشند که اگر عقب‌ماندگی دارند با برگزاری کلاس‌های تقویتی جبران کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: همچنین خانواده‌ها این است در این فرصت یک ماهه از مسافرت‌های طولانی و وقت‌گیر پرهیز کنند تا در امتحانات آمادگی کامل داشته باشند.

نظری در پایان گفت: امسال سال سوم دبیرستان نداریم امتحان برای دانش‌آموزانی بزرگسال و یا سال گذشته مردود شدند به‌صورت محدود امتحانات برگزار می‌شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی