.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
نجات جان یک زن بر روی ریل قطار در بلوار داراب ساری
با اقدام به‌موقع راننده قطارجان یک زن بر روی ریل قطار در بلوار داراب ساری نجات داده شد.

به گزارش شمال نیوز، روز گذشته خبر خودکشی زنی بر روی ریل راه‌آهن در ساری در کانال و گروه‌های تلگرامی منتشر شد که با اقدام راننده قطار، از این اقدام جلوگیری شد.

در همین ارتباط یوسف گران‌پاشا مدیرکل راه آهن شمال با تأیید این خبر توقف لوکوموتیو در بلوار داراب ساری توسط راننده آن اظهار کرد: عصر روز گذشته قطار گرگان، پل سفید در نزدیکی ایستگاه ساری به دلیل حضور فردی بر روی ریل توسط راننده آن متوقف شد.

وی درباره بحث خودکشی این فرد خاطرنشان کرد: ما مرجعی نیستیم که این خبر را تایید و یا تکذیب کنیم اما این زن به هر دلیلی در هنگام عبور قطار بر روی ریل قرار داشت و در هنگام نزدیک شدن قطار هم از روی ریل کنار نرفته که با هوشیاری راننده و توقف لوکوموتیو از طریق سیستم ترمز سریع مانع برخورد قطار با وی شد.

مدیرکل راه آهن شمال با بیان اینکه از شیرگاه تا بهشهر ریل راه‌آهن از نزدیکی و در برخی شهرها از میان شهر عبور می‌کند افزود: ترمزهای بسیاری در این مسیر با وجود هزینه دار بودن انجام می‌شود چراکه ارزش جان مردم بالاتر از آن است، دو لوکوموتیو ران در قطار وجود دارد که یک نفر به ریل توجه داشته و مسؤول کنترل و نگاه به ریل است تا از مسائل اینچنینی جلوگیری کند.

گران‌پاشا گفت: فردی که روز گذشته بر روی ریل قرار داشت با اقدام به موقع و هوشیاری راننده قطار نجات یافت./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی