.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
نیمی از مسکن روستایی مازندران بادوام است
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه نیمی از مسکن روستایی استان بادوام است از صدور ۲۷۳ هزار سند مالکیت روستایی در استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،محمد خانی نوذریبا بیان اینکه اداره ثبت در صدور سند مالکیت در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر با بنیاد مسکن همکاری دارد، اظهار کرد: تاکنون بیش از ۲۷۳ هزار سند مالکیت روستایی صادر شده است که در سال ۹۷ نیزحدود ۱۴ هزارسند صادر می شود.

وی با بیان اینکه در ساخت مسکن روستایی اقدامات خوبی صورت گرفته است، افزود: در استان مازندران ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی با دوام احداث شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه ۵۰ درصد مسکن روستایی مازندران با دوام است، گفت: سهم استان مازندران در بازسازی مسکن روستایی در سال گذشته ۱۲ هزار واحد بوده است که ۱۰ هزار واحد به بانک های عامل معرفی شدند.

خانی نوذری افزود: سهمیه استان مازندران در سال جاری مقاوم سازی ۱۵ هزار واحد با تسهیلات ۲۵ میلیون تومان و کارمزد ۵ درصد است.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن مازندران بازسازی دو هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی پل ذهاب را برعهده گرفته است، ادامه داد: برای هر واحد ۴۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود که امیدواریم تا ۱۸ ماه آینده به پایان برسد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران به ساخت مسکن برای خانواده های دو معلول اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن به ۱۲۸ مورد دو معلول و ۱۰۷ تک معلول کمک های بلا عوض کرده است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی