.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کشته شدن ۱۳ نفر براثر تصادفات ایام بارندگی در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در ایام بارندگی و لغزندگی جاده ها ۱۳ نفر در تصادفات جاده ای استان کشته شدند.

به گزارش شمال نیوز، علی عباسی صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در ایام بارندگی و لغزنده بودن جاده ها تعداد ۱۳ نفر از هموطنان در پنج روز اخیر در تصادفات جاده ای مازندران جان خود را از دست دادند افزود: از این تعداد ۹ مرد و ما بقی زن هستند.

عباسی تصریح کرد: بر اساس آمار جمع آوری شده شهرستان های بابلسر ، نور و سوادکوه هر کدام با سه و شهرستان های آمل ،محمود آباد ، عباس آباد و چالوس هر کدام با یک مورد به ترتیب بیشترین فوتی در آن به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۹ بومی و مابقی غیر بومی هستند به تفکیک وضعیت متوفی افزود : بر اساس آمار از این تعداد هفت سرنشین ، چهار عابر، موتور سوار و راننده هر کدام با یک مورد در مراکز پزشکی قانونی استان به ثبت رسید.

عضو شورای قضایی استان با بیان اینکه تصادف با خودرو عواقب ناخواسته متعددی در پی دارد ،از خسارت مالی گرفته تا آسیب های جانی و روانی لذا به رانندگان تاکید کرد که از همان ابتدا باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا از تصادف جلوگیری کنند.

این مقام اجرایی استان خاطر نشان کرد :رانندگی هنگام بارش باران موضوع بسیار مهمی است که چه بسا از میان هزاران نفری که سالانه جان خود را در جاده های لغزنده از دست می دهند با افزایش مهارت رانندگی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به راحتی می توانستند هنگام روبرو شدن با حوادث احتمالی در جاده های خیس و بارانی ضمن کنترل وسیله نقیله بتوانند جان سالم به در ببرند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی