.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
بعد از ماجرایی عاشقانه؛
دانشجوی رشته حقوق شهرستان نور با خوردن قرص برنج خودکشی کرد
یکی از دانشجویان پسر رشته حقوق دانشگاه علامه محدث نوری شهرستان نور به خاطر علاقه‌ای که به یکی از دانشجویان دختر این دانشگاه داشت، خودکشی کرد.

به گزارش شمال نیوز ، اگرچه ماجرای عشق و عاشقی در بین برخی از جوانان موضوع تازه‌ای نیست؛ اما این بار این موضوع باعث خودکشی یکی از دانشجویان رشته حقوق دانشگاه علامه محدث نوری شهرستان نور شد.


یکی از دوستان نزدیک دانشجوی فوت شده در این رابطه گفت: دانشجوی فوت شده در رشته حقوق تحصیل می‌کرد و ورودی سال ۹۴ بود که از ترم اول دانشگاه با یکی از خانم‌های دانشگاه ارتباط داشت و با وی قرار ازدواج هم گذاشته بودند؛ اما در ایام تعطیلات عید، گویا این خانم با شخص دیگری عقد می‌کند.


این دانشجو اضافه کرد: بعد از بازگشایی دانشگاه و بعد از تعطیلی عید دانشجوی فوت شده (ح-م)  با مشاهد حلقه در دستان دختر مورد علاقه‌اش و در پی صحبتی که با این خانم داشت، متوجه می‌شود که این خانم عقد کرده است؛ بنابراین بعد از اتمام کلاس به خانه می‌رود و با خوردن قرص برنج خودکشی می‌کند.


این دانشجوی رشته حقوق گفت: در کانال‌های تلگرامی خبر‌های زیادی در این مورد مطرح شده، ولی واقعیت آن چیزی بود که گفته شد و این مرحوم مشکل دیگری نداشت./ خبرگزاری دانشجو


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی