.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

زمستان به جاده های مازندران برگشت
در حالی چهار روز تا پایان نخستین ماه بهار زمان باقی مانده است ، بارش برف شدید جاده های مازندران را یکشنبه شب زمستانی کرد.

به گزارش شمال نیوز، هم اکنون محورهای کندوان ، هراز و سوادکوه که مازندران را به پایتخت کشور و جاده کیاسر که ساری را به استان سمنان وصل می کند ، طبق گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران برفی است و ترافیک در این محورها به خصوص کندوان نیمه سنگین است.

بر اساس گزارش هواشناسی مازندران ، بارش برف و باران همراه با کاهش محسوس دما تا 24 ساعت آینده در این خطه شمال کشور ادامه خواهد داشت.

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که بارش برف در تمام محورهای این استان از یک ساعت قبل شروع و همچنان نیز ادامه دارد.

عباسعلی نجفی افزود : بیشترین بارش برف در محور کندوان ( چالوس- کرج) در محدوده سیاه بیشه تا تونل کندوان است.
وی گفت : محورهای هراز ( آمل- تهران) ، سوادکوه ( قائمشهر- تهران) و ساری- سمنان در محدوده کیاسر نیز به صورت خفیف بارش برف دارد.

نجفی افزود : گروههای راهداری مستقر در گردنه های برفگیر برای برفروبی و استمرار تردد خودروها در منطقه حضور دارند.
مدیر راهداری مازندران از رانندگان خواست تا در صورت تردد در محورهای این استان زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.

مازندران 10 هزار و 700 کیلومتر جاده دارد که سه هزار و 600 کیلومتر آن را جاده اصلی تشکیل می دهد که هراز پرترافیک ترین محور این خطه شمال کشور است.

طبق گزارش راه و شهرسازی 600 کیلومترمحورهای اصلی مازندران دامنه برفگیر دارد و در زمستان سال گذشته 33 گروه با حدود 330 نیرو و 250 دستگاه ماشین آلات زمستانی به این محورها اعزام شدند که بخشی از این نیروها همچنان در این گردنه ها حضور فیزیکی دارند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی