.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
انتقاد نماینده چالوس از افزایش ۵۰ درصدی حقوق برخی از وزارتخانه‌ها
قاسم احمدی لاشکی نایب رییس فراکسیون مطبوعات، رسانه ملی و پایگاه‌های خبری و نماینده مردم نوشهر

شمال نیوز: یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بعد از افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم در حقوق کارمندان سازمان امور مالیاتی و ۳۵ درصدی کارمندان وزارت کشور، افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان وزارت جهاد کشاورزی را شنیدیم که در هیئت دولت تصویب شده است. پس معلمان و فرهنگیان فقط اضافی هستند؟

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایسنا، قاسم احمدی لاشکی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی روز سه‌شنبه بیان کرد: شعری هست که می گوید از درد سخن گفتن و از درد شنیدن. من از شاعر عذرخواهی می کنم و قسمت دومش را اینگونه می خوانم؛ با مسئول بی درد سخن گفتن ندانی چه دردی است. عده ای می فرمایند که در وضعیت کنونی آقای سیف مقصر نیست. اگر ایشان مقصر نیست چه کسی مقصر است؟ آیا مقصر تولیدکننده داخلی است که گرفتار شده است و نمی داند تکلیفش چیست یا مالباخته کاسپینی است که پول او را گرفته و به او پس نداده‌ایم و امروز نیز به او انگ سیاسی نیز می زنیم؟ آقای سیف باید پاسخگو باشد نه دیگران.

وی در ادامه گفت: در این چند روز شنیده‌ایم دو الی سه نفر از مالباختگان خودکشی کرده‌اند. جوابگوی این حادثه چه کسی باید باشد؟ وزارت اقتصاد، آقای سیف باید امروز پاسخگوی مردمی باشند که آنها را به خیابان‌ها کشانده‌ایم.

قاسمی در تذکری به دولت بیان کرد: بعد از افزایش ۵۰ درصدی امتیازات فصل دهم در حقوق کارمندان سازمان امور مالیاتی و ۳۵ درصدی کارمندان وزارت کشور، افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارمندان وزارت جهاد کشاورزی را شنیدیم که در هیئت دولت تصویب شده است. پس معلمان و فرهنگیان فقط اضافی هستند؟ به این قشر که می‌رسیم می گوییم افزایش حقوق ممکن نیست و متناسب با تورم ۱۰ درصد افزایش حقوق خواهیم داشت. چه کسی باید به این موضوع پاسخگو باشد؟

وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: بحث تنفس جنگل را شنیدید. آتش‌سوزی جنگل آسیب جدی است. به دنبال امکانات و تجهیزات هوایی برای چنین روزهای سختی باشید. در این روزها مسئولین منطقه و مردم با سختی آتش جنگل را خاموش کردند.

وی در پایان در تذکری به وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: آقای آخوندی یک طرفه شدن کندوان و جاده برای مردم منطقه مشکل جدی را ایجاد می کند. ان شاءالله جاده مرزن آباد و مجلال را دریابید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی