.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کشف بیش از سه تن انواع مواد مخدر در مازندران
فرماندهی انتظامی استان مازندران از کشف سه تن و 350 کیلو گرم انواع موادمخدر و انهدام 80 باند تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،سید محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران گفت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق موادمخدر و برخورد با باند های تهیه و توزیع موادمخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی طی سال 1396 در چندین مرحله عملیات در سطح شهرستان های استان موفق به کشف بیش از سه تن و 350 کیلوگرم انواع موادمخدر تریاک، شیشه و هروئین شدند.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی کشفیات موادمخدر در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از اجرای دو هزار و 105 طرح پاکسازی نقاط آلوده و کنترل محورهای مواصلاتی در راستای برخورد با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر خبر داد و اظهار داشت : این طرح ها در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 47 درصد افزایش داشته است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به انهدام 80 باند تهیه و توزیع موادمخدر از دستگیری هفت هزار و 362 متهم به خرده فروشی موادمخدر در این ارتباط از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد.

میرفیضی همچنین از کشف 31 هزار عدد انواع دارو و قرص های روان گردان و مخدر طی سال گذشته خبر داد و افزود: هزار و 459 دستگاه خودرو که در امر تهیه و توزیع موادمخدر از آن استفاده می شد، در سطح استان خبر داد./ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی