.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
حمایت از کالای ایرانی اتحاد ملی برای شکست دشمنان است
امام جمعه موقت ساری درباره نامگذاری شعار سال گفت: مردم مخاطب اصلی هستند چراکه سرنوشت کشور به دست خودمان است و با خرید کالای ایرانی می‌توانیم چرخه کشور را بچرخانیم و حمایت از نیروی کار و ابتکار و سرمایه و سرمایه‌گذاری، حمایت از خودکفایی و غیرت ملی است.

به گزارش شمال نیوز، حجت‌الاسلام محمد قاسمی در خطبه این هفته نماز جمعه مرکز استان درباره مسؤولیت‌پذیری و حس مسؤولیت اظهار کرد: انسان عاقل و مختار است و نمی‌تواند نسبت به مسائل پیرامون خود مسؤولیت‌پذیری نداشته باشد و انسان در مقابل ذات اقدس الهی، پیامبر، اعضا و جوارح ، خانواده و اجتماع مسؤول است.

وی ادامه داد: ۴۰ سال از عمر انقلاب می‌گذرد و در مقابل انقلاب و خون شهدا و ارزش‌های اسلامی مسؤول هستیم.

امام جمعه موقت ساری خاطرنشان کرد: نخستین مسؤولیت ما در برابر خداوند است و باید معرفت و شناخت به خداوند داشته باشیم.

این مسؤول اضافه کرد: باید در برابر معرفت و شناخت دین خدا سر تعظیم فرود بیاوریم و عقیده و بینش نسبت به خداوند داشته باشیم.
وی گفت: هرکاری که انجام می‌دهیم باید همراه با عقیده باشد چراکه غیر این باشد پشیزی ارزش ندارد.

قاسمی اظهار کرد: رفتار، گفتار و منش ما باید خدایی باشد و غیر این باشد ارزشی ندارد و کارها و عقیده باید برای خدا باشد.

وی درباره فضیلت ماه رجب گفت: کسی که یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد از غضب الهی به دور می‌ماند و درهای بهشت بر رویش باز می‌ماند.

امام جمعه موقت مرکز مازندران ادامه داد: استغفار در این ماه واجب است و شبانه روز طلب مغفرت کنید زیرا سبب شناخت و معرفت به خداوند می‌شود.

این مسؤول بیان کرد: انسان باید اعمال و رفتار فردی و اجتماعی خود را بنگرد و از منفی به سمت مثبت‌گرایی پیش رود و معایب سال گذشته خود را در سال جدید رفع کند.

قاسمی با بیان اینکه در سال گذشته اتفاقات مثبت و منفی را شاهد بودیم گفت: حضور مردم در ۹ دی و راهپیمایی ۲۲ بهمن اتفاقات مثبت بود اما سانچی و سقوط هواپیما از اتفاقات منفی بود که باید موارد مثبت و منفی را با هم بنگریم.

وی درباره نامگذاری شعار سال گفت: مردم مخاطب اصلی هستند چراکه سرنوشت کشور به دست خودمان است و با خرید کالای ایرانی می‌توانیم چرخه کشور را بچرخانیم و حمایت از نیروی کار و ابتکار و سرمایه و سرمایه‌گذاری، حمایت از خودکفایی و غیرت ملی است و اتحاد ملی برای شکست دشمنان است.

امام جمعه موقت مرکز مازندران با بیان اینکه کارخانه‌داران داخلی نسبت به کیفیت اقلام داخلی توجه داشته باشند ادامه داد: کالاهای خارجی با تبلیغات خوب و بسته‌بندی خوب می‌درخشد و کالاهای ایرانی هم باید شکیل باشند.

قاسمی گفت: عربستان با آمریکا قرارداد ۲۰۰ میلیارد دلاری بسته است و آمریکا و استکبار جهانی خاورمیانه را به منطقه جنگی تبدیل کرده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی