.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
اسکان بیش از 17 هزار خانوار در 40 پایگاه اسکان فرهنگیان مازندران
مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران گفت: از ابتدای طرح تا پایان روز اول فروردین سال‌جاری، 4 هزار و 845 خانوار با جمعیتی 17 هزار و 446 نفر و به بیان دیگر 52 هزار و 338 نفرروز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان اقامت کردند.

به گزارش شمال نیوز،علی قاسمی درباره میزان اقامت مسافران نوروزی در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان مازندران اظهار کرد: 40 پایگاه اسکان فرهنگیان در استان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه 389 مدرسه و 3 هزار و 14 کلاس درس برای این منظور در نظر گرفته شده است، افزود: این کلاس‌ها به سه گروه با درجه‌های ویژه، "الف" و "ب: تقسیم شده است که تعداد 214 کلاس ویژه، یک‌هزار و 564 کلاس "الف" و یک‌هزار و 236 کلاس "ب" است و امسال کلاس درجه "ج" نداریم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران خاطرنشان کرد: تعداد فضای اسکان فرهنگیان نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفی 38 درصد رشد و به لحاظ یک درصد کاهش دارد.

این مسئول اضافه کرد: 183 سوئیت نیز در خئمت اسکان فرهنگیان است که در قالب خانه معلم، پلاژ و اردوگاه‌ها استقرار دارد.

قاسمی با بیان اینکه میزان اقامت مسافران نوروزی در پایگاه‌های اقامتی فرهنگیان نسبت به سال گذشته با 20 درصد رشد مواجه شده است، گفت: از ابتدای طرح تا پایان روز اول فروردین سال‌جاری، 4 هزار و 845 خانوار با جمعیتی 17 هزار و 446 نفر و به بیان دیگر 52 هزار و 338 نفر روز در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان اقامت کردند./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی