.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
“کبد چرب” را بدون دارو و به طور کامل درمان کنید
کبد چرب که عوارض زیادی بر سلامت مانند ریزش مو دارد با سرکه انگبین و چند دستور غذایی ساده به راحتی و بدون دارو درمان می شود.
“کبد چرب” را بدون دارو و به طور کامل درمان کنید

 کبد چرب که عوارض زیادی بر سلامت مانند ریزش مو دارد با سرکه انگبین و چند دستور غذایی ساده به راحتی و بدون دارو درمان می شود.

به گزارش شمال نیوز، طی دهه‌های اخیر به‌دلیل روی آوردن غالب مردم به زندگی ماشینی و عدم تحرک کافی، عادات غذایی نامناسب و استفاده بیش از حد روغنهای نامناسب (مانند روغن‌های مایع موجود در بازار) شاهد بروز بیماری‌های متفاوت کبدی هستیم که با توجه به وظیفه  مهمی که  کبد در دفع سموم و پالایش بدن ایفا می‌کند، این امراض می‌توانند به‌شدت سلامتی انسان را به خطر بیندازند.

“کبد چرب” در پزشکی حالتی برگشت‌پذیر از تجمع واکوئولهای چربی در سلولهای کبدی است که با التهاب کبد مشخص می‌شود؛ ایجاد این بیماری در افرادی که الکل مصرف می‌کنند بالاست اما در کشورمان این بیماری دلایل دیگری نیز  دارد و به اسم «کبد چرب غیرالکلی» شناخته می‌شود؛ فرم غیرالکلی این بیماری در بسیاری از مشکلات مختلف در بدن مثل دیابت، چاقی و سوء‌تغذیه ظاهر می‌شود.

 
انواع کبد چرب

کبد چرب غیرالکلی: این مشکل زمانی ظاهر می‌شود که کبد در خرد کردن چربی‌ها دچار اختلال می‌شود و با تجمیع چربی در بافتهای کبد، انسان دچار کبد چرب می‌شود.

کبد چرب الکلی: این بیماری  جزء یکی از نخستین مراحل امراض کبدی مرتبط  به الکل است و به‌سبب مصرف زیاد الکل، کبد آسیب دیده و توانایی تجزیه چربی‌ها را از دست می‌دهد.

کبد چرب بارداری: اگرچه به‌ندرت شاهد چنین بیماری بوده‌ایم، با وجود این، تجمیع چربی در بارداری می‌تواند موجب مشکلات اساسی چه برای مادر و چه برای جنین شود.



طب ایرانی ــ اسلامی استفاده از “سرکه انگبین عسلی” برای درمان کامل مشکلات کبدی، تقویت کبد، کمک به عملکرد منظم کبد همچنین پیشگیری از بروز بیماریهای کبدی را تجویز می‌کند البته اصلاح نوع روغن مصرفی روزانه (روغن کنجد، روغن زیتون، روغن زرد، روغن شحم گاوی، روغن دنبه از روغنهای سالمی هستند که باید جایگزین روغنهای مایع موجود در بازار شوند) نیز یکی از ضروریات است و ترک نوشیدن “آب یخ” و آب هنگام صرف غذا نیز برای درمان کبد چرب، بسیار ضروری است.

مبتلایان به کبد چرب با مصرف “سرکه‌انگبین عسلی” طی 3 ماه دوره مصرف این ترکیب ساده و بی‌نظیر علاوه بر بهبود عملکرد کبد و دفع سموم آن، شاهد آثار مثبت زیر نیز خواهند بود:

ـ بهبود درد در ناحیه مرکز شکم

ـ جلوگیری از سفیدرنگ شدن زبان

ـ جلوگیری از عرق کردن زیاد

ـ رفع سیاهی دور چشم

ـ جلوگیری از خارش و سوزش چشم

ـ تغییر واضح رنگ پوست صورت و شادابی آن.

 منبع: تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :





نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی