.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
با هدف حفظ آسایش و آرامش مردم استان ؛
هشدار جدی دادستان به متخلفان در چهارشنبه آخر سال
شمال نیوز : دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: با هرگونه اقدامی که در چهارشنبه آخر سال موجب سلب آسایش و آرامش مردم و برهم زدن نظم و امنیت عمومی شود به شدت برخورد قانونی می‌شود.....
هشدار جدی دادستان به متخلفان در چهارشنبه آخر سال

شمال نیوز : دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: با هرگونه اقدامی که در چهارشنبه آخر سال موجب سلب آسایش و آرامش مردم و برهم زدن نظم و امنیت عمومی شود به شدت برخورد قانونی می‌شود.
 
به گزارش شمال نیوز ، سیدیونس حسینی‌عالمی با توجه به در پیش بودن سال نو در مورد متخلفان چهارشنبه آخر سال اظهار کرد: همواره عده‌ای از افراد سودجو و فرصت‌طلب به بهانه برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال و با هدف منافع مادی خویش اقدام به تهیه، توزیع و خرید و فروش مواد منفجره ، محترقه و مشتقات آن می‌کنند و از سویی دیگر نیز افرادی از اراذل و اوباش هم با سوء استفاده از فضای موجود ، موجبات ایجاد رعب و وحشت و همچنین تخریب اماکن عمومی و اموال شخصی را فراهم می‌کنند و باعث تضییع حقوق شهروندان و آسیب های روحی به اطفال ، سالخوردگان و بیماران می‌شوند.

وی ادامه داد: دادستانی مرکز استان و ستاد پیشگیری و مبارزه با جرایم خاص استان مازندران علاوه بر هشدار به پرهیز از ارتکاب جرم و ضرورت رعایت قانون به آن دسته از افرادی که درصدد تخلّف از اجرای قانون و ارتکاب جرایم مزبور هستند ؛ اعلام می‌دارد با هرگونه اقدامی که موجب سلب آسایش و آرامش مردم و برهم زدن نظم و امنیت عمومی شود وفق مواد 618، 619 و 620 قانون مجازات اسلامی و بند2 قانون تشدید مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و سایر مقررات موضوعه قاطعانه برخورد می‌کند .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران بیان کرد: ضابطان قضایی به‌ویژه نیروی انتظامی مکلف هستند درصورت مواجهه با مرتکبان این‌گونه جرایم، آنان را شناسایی ، دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی به تمامی دادسراهای سراسر استان معرفی کنند.

این مسؤول در ادامه تاکید کرد: پرونده‌های این افراد نیز در شعب ویژه به‌صورت فوق‌العاده و خارج از نوبت رسیدگی و برخورد قاطع قانونی صورت پذیرد.

حسینی ادامه داد : واحدهای صنفی متخلّفی که مبادرت به نگهداری، و عرضه مواد محترقه و منفجره ممنوعه نمایند، ضمن معرفی متصدی آن به مقام قضایی ، تا پایان تعطیلات نوروزی پلمب می‌شود و نیز وسایل نقلیه موتوری اعم از خودرو و موتورسیکلت که ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت کنند، علاوه بر ارجاع پرونده به دادسراها ، تا پایان تعطیلات نوروزی در توقیف خواهند ماند.

وی در پایان گفت: امید است شهروندان علاوه بر پرهیز از هرگونه برنامه‌های همراه با آسیب‌های اخلاقی ، جانی و مالی، هیجانات کاذب ، آتش‌بازی‌های خطرناک همراهی و همکاری لازم را با پلیس و سایر خدمت‌گزاران جامعه در تامین امنیت معمول و شکایات و موارد مخل نظم و آسایش عمومی را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 مرکز فوریت‌های پلیسی یا به دادسراهای سراسر استان گزارش کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی