.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

نسل خسته باید جان بگیرد !
نسل خسته باید جان بگیرد !

شمال نیوز : چهار دهه از انقلاب اسلامی می گذرد و همچنان نسلی که با خود عهد کرده بودند که شیفتگان خدمت باشند بر عمده ی مسندهای قدرت مسلطند.

همانان که نه با تکیه بر تجربه و تدبیر که با اتکا به اعتمادی که معمار انقلاب به آنان داشت در اوج جوانی عنان امور را در رده های مختلف به دست گرفته و عموما به قصد قربت و نیت خدمت،  برای حفظ نظام و انقلاب تمام مساعی خویش را به کار گرفتند.

آنان که شاید نه از جهت تشنگی قدرت بلکه از سر بی اعتمادی حاضر نیستند میانه ی میدان را به نسلی دهند که نه تنها حق انتخاب کردن،  که حق انتخاب شدن نیز دارد.

کهنه سوارانی که نه به صراحت که به لطافت از کنار هشدارهای رهبری معظم، نه در خصوص استفاده و انتصاب بلکه فراتر از آن در باب اعتماد به جوانان عبور کردند و تنها با نقشواره های تصنعی گاه و بی گاه ذائقه ی نسلی خسته را نشانه می روند که فقط و فقط به قدرت موج آفرینی شان ایمان دارند و نه چیز دیگر.

مدیرانی که گویا از فرط مشغله ها هنوز این فرصت را نیافتند تا لحظه‌ای در آیینه روزگار به خود بنگرند و تغییر رنگ موی و محاسن شان را به نظاره بنشینند تا به باور تغییر نسل برسند. نسلی که تربیت یافته ی خودشان است. نسلی که رمز بقای انقلاب را باید در وجود آنان معنا نمود.نسلی که امروز به شور و شعوری رسیده که می تواند انقلابی دیگر بیافریند اما این بار به نفع نظام و مردم.

نسلی که اگر امروز سیمرغ وار بال های خسته را نگشاید و به پرواز در نیاید روزی خواهد رسید که باید همچون ققنوس برای تولدی دوباره بسوزد و خاکستر شود. نسلی که باید خود به میدان بیاید و تمام وجودش فریاد خواسته هایش باشد.فریادی که جان ببخشد به تن خسته و رنجورش. آری، نسل خسته باید جان بگیرد.

* فرزند شهید ، مدرس دانشگاه و معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 10 تهران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سید 9 اسفند 1396
12
1
پاسخ
بوی انتخابات میاد . درسته؟
سوادکوهی 9 اسفند 1396
6
11
پاسخ
خب اگر اینجور باشه اشکالی داره ؟ امیر رشیدی از همه نظر لیاقتش رو داره . مگر اکبری و ادیانی و علیپور و حسنی و رضیان چه گلی سر مردم زدید که این جوان نتونه . تازه برای مملکت پدر داده و تحصیلکرده هم هست .
اکبری 14 اسفند 1396
5
3
پاسخ
جناب رشیدی دیر اومدی زود میخای بری.....شما هم با شعار نسل سوخته به دنبال شیره مالیدن سر این مزدم فلک زده حوزه انتخابیه قائمشهر وسوادکوه هستید ...!!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی