.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
۱۳ هزار نفر بر اثر حوادث رانندگی در مازندران مصدوم شدند
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: امسال بیش از ۱۳ هزار نفر در حوادث رانندگی در استان مصدوم شدند که رشد دو درصدی را نشان می دهد.

به گزارش شمال نیوز، علی عباسی پیش ازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۱۰ ماهه امسال، ۵۱۰ نفر در حوادث رانندگی استان مازندران جان خود را از دست داده‌اند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که ۵۵۱ نفر در تصادفات رانندگی کشته شدند، هفت درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی افزود: از مجموع تلفات حوادث رانندگی ۱۰ ماهه امسال در استان مازندران ۳۸۲ نفر مرد و مابقی نفر زن هستند و شهرهای ساری و میاندرود با ۸۳ ، آمل با ۶۳ بابل با ۶۰ فوتی بیشترین شهر و رامسر با هفت فوتی کمترین شهرها یی هستند که در آن گزارش شده است.

وی تصریح کرد :در این گزارش با اشاره به محل وقوع تصادفات منجر به فوت در ده ماهه امسال آمده است: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با ۳۵۱ مورد در جاده‌های برون شهری و پس از آن  با ۱۳۷ مورد در تصادفات درون شهری و ۲۲ مورد در جاده‌های روستایی گزارش شده است.

عباسی افزود: در حوادث رانندگی ۱۰ ماهه امسال ۱۳ هزار و ۶۸۹نفر مصدوم شده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل دو درصد افزایش داشته است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی