.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:
مسؤولان حضور پرشور مردمی را به حساب عملکرد خود نگذارند/مشکلات همچنان پابرجاست
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: مسؤولان این حضور پرشور مردمی را به حساب عملکرد خود نگذارند و از خواب خرگوشی بیدار شوند.

به گزارش شمال نیوز، محمد دامادی با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال اظهار کرد: مردم ایران اسلامی همواره و در تمامی صحنه‌ها پشتیبان نظام و رهبری بودند و هستند.

وی با بیان اینکه مسؤولان این حضور پرشور مردمی را به حساب عملکرد خود نگذارند، اضافه کرد: البته ما منکر تلاش‌های مسؤولان نیستیم اما آنچه که مسلم بوده مشکلات معیشتی بسیاری گریبان‌گیر مردم است و رفع معضل اشتغال جوانان بسیار مهم و حیاتی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلاتی از جمله بالا رفتن سن ازدواج و پایین آمدن دوام ازدواج ازجمله مواردی است نباید مسؤولان همانند کبک سرشان را زیر برف بگذارند بلکه باید به نیازهای اصلی مردم بپردازند.

این مسؤول با اعلام اینکه مسؤولان باید واقع‌بینانه‌تر برخورد کنند، خاطرنشان کرد: مسأله اصلی این است که مردم با مشکلات معیشتی بسیاری مواجه هستند که باید مشکلات را از دوش مردم برداریم.

دامادی با اشاره به نزدیک شده به ایام پایانی سال و در پیش بودن عید نوروز، اظهار کرد: مشکلات همچنان پابرجاست با توجه به اینکه ما با مردم سروکار داریم و گلایه‌های مردم را می‌شنویم و البته به مسؤولان انتقال می‌دهیم.

وی با تأکید بر اینکه ما به دشمنان ثابت کردیم که امت واحد و پشتیبان آرمان‌های انقلاب اسلامی هستیم، گفت: این مسائل هشدار جدی برای مسؤولان است که از خواب خرگوشی بیدار شوند و به مسائل اساسی جامعه بپردازند./ فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :





نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی