.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
مه‌آلودی و لغزنده بودن محورهای مازندران/آماده‌باش راهداران با توجه به تشدید بارش‌ها
مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: ارتفاعات سوادکوه، کیاسر، محدوده پل دزن محور کندوان شاهد مه‌آلودی هستیم که لازم است رانندگان برای تردد از این مسیرها با احتیاط تردد کنند.

به گزارش شمال نیوز،محسن هاشمی اظهار کرد: در حال حاضر در محور سوادکوه و محورهای کناره شاهد بارش باران هستیم.

وی با بیان اینکه با توجه به بارش‌ها تمامی محورهای مازندران لغزنده است، اضافه کرد: همچنین ارتفاعات سوادکوه، کیاسر، محدوده پل دزن محور کندوان شاهد مه‌آلودی هستیم که لازم است رانندگان برای تردد از این مسیرها با احتیاط تردد کنند.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به تشدید بارش‌های طی امشب و فردا در آسمان مازندران افزود: در این زمینه تمامی پرسنل راهداری، ماشین‌آلات در حالت آماده‌باش بوده و گشت‌های راهداری فعال است.

هاشمی با اعلام اینکه عملیات راهداری زمستانی ازجمله نمک‌پاشی، برف‌روبی و امدادرسانی به‌منظور حفظ ایمنی و آسانی تردد با سرعت در حال انجام است، گفت: لازم است رانندگان نیز به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند.

وی با تأکید بر اینکه رانندگان از سفرهای غیرضروری در محورهای مازندران پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به تشدید بارش‌ها از امشب همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران در پایان گفت: تردد عادی و روان در تمامی محورهای استان برقرار است و همه راه‌ها باز است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی