.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
بدنبال داغدار شدن خانواده ها در جاده مرگ « بندپی » ؛
چند کلمه حرف حساب با نمایندگان بابل در خانه ملت
شمال نیوز : مطمنا یکی از خواسته های مهم اهالی بندپی، ترمیم و دوبانده شدن، جاده خطرناک بندپی است . جاده ای که باید آنرا به « جاده مرگ » نام گذاری کرد . مرگ عزیزترین هایی که خانواده هایی را داغدار نمود .....

شمال نیوز : در خبرها خواندم که متاسفانه دو جوان دیگر براثرغیراستاندارد بودن جاده و عدم رعایت اصول رانندگی درجاده بندپی از دنیا رفتنه اند که ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار نکاتی را به نمایندگان بابل در مجلس شورای اسلامی متذکر می شوم که امیدوارم با اصلاح روند کنونی ، شاهد توقف اتفاقات ناخوشایند اینچنینی که گریبانگیر مردم منطقه شده است ، باشیم .

نمایندگان محترم ؛

ازاظهاراتی به نقل از شما که در آن از بی توجهی نمایندگان سابق سخن گفته اید تعجب می کنم . البته اینکه نمایندگان گذشته از فرصت های طلایی گذشته استفاده نکرده اند قابل تامل است اما اینکه اکنون دو نماینده محترم که یکی قریب به دوسال و دیگری شش سال است که بر صندلی بهارستان تکیه زده اند و با مشکلات آشنا بوده و با آگاهی در این مسیر قدم گذاشته اند و کاری در خصوص رفع نقاط حادثه خیر در این جاده و دیگر راههای شهرستان انجام نداده اند قابل تامل تر است !

بدون تردید دوستان نماینده بنده ، بهتر از سایرین از این مشکلات آگاه هستند، هنوز به چهلمین روزتصادف خونین در همین محور برای مرحوم آقاجان پور نگذشته که بازهم شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.

اعتقاد دارم که نمی شود تها با اتهام به گذشتگان و زیر سوال بردن آنان ، مردم را که چشم امید به شما دوخته اند را ناامید کرد . مطمنا مردم بهتر از شما دوستان در جریان کارهای نمایشی گذشته گان بوده اند، مردم به این امید به شما رای دادند تا بتوانید با تدبیر و امید قدمی در این مسیر بردارید.

مطمنا یکی از خواسته های مهم اهالی بندپی، ترمیم و دوبانده شدن، جاده خطرناک بندپی است . جاده ای که باید آنرا به « جاده مرگ » نام گذاری کرد . مرگ عزیزترین هایی که خانواده هایی را داغدار نمود .

از سویی مدتی است در چند قطعه از این جاده خطرناک ، کارهایی شروع شده است اما به حال خودش رها گردید، و ای کاش اصلا چنین کاری اصلا شروع نمی شد ! نمونه آن ابتدا شوبکلا و صلحدارکلا می باشد که اگر به جاده آشنا نباشید با کمترین خطا با تصادف روبروخواهید شد.

آقایان نماینده ؛

اینکه در مجلس با صدای رسا صحبت می کنید و درد را بیان می کنید یک روی سکه است، اما باید از همه پتانسیل های مدیران بندپی که در پایتخت مسولیتی دارند نیز استفاده کرد . مطمنا روابط و رایزینی ها در کشورمان نقش اساسی دارد، به نظر برخی از مواقع باید خود در وسط گود قرار بگیرید... اگر الان چنین اقدامی نکنید متاسفانه دوباره باید شاهد چنین اتفاقات دردناکی بود.

به شما آقایان نمایندگان عزیزبابل توصیه می کنم ، بیایید فارغ ازهرسلیقه و رقابتی، با همکاری و کمک بزرگان بندپی ، قدمی برای این منطقه بردارید که تا ایام عید و شروع کار کشاورزی که اوج خطرات جاده ای است، چیزی نمانده، نگذارید دوباره خانواده ای بخاطرضعف مدیریت و بی مسولیتی عده ای، عزادار شوند.

در پایان امیدواریم دو نماینده زحمتکش با همفکری و کمک از سایر مدیران و بزرگان خطه عالم خیز بندپی بتوانند این معضل را حل نمایند.

 

 رضا فرج تبار - عضو انجمن مازندرانی های مقیم مرکز


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

بابلی 20 بهمن 1396
14
3
پاسخ
مگه ما نماینده هم داریم ؟ پس چرا وضعیت بابل اینجوریه ؟ شما یک معضل رو اشاره کردید آقای فرج تبار اما صدها مشکل اینطوری داریم .
مريم 20 بهمن 1396
9
1
پاسخ
ازاينكه هر هفته به سوگ عزيزان خود مي نشينيم غم انگيز است، از اينكه ناشايستگان با بي توجهي و ناتواني خود عليرغم شعارها،اقدام عملي نكردند تأسف بار است؛ ما از بندپي استاندار داشتيم، از بندپي رييس دادگستري استان داريم كه هر روز شعار مي دهد من جاده ي هراز رو به فيروزكوه پيوند مى زنم رييس اراده ي راه بابل، بندپي ايي هست كه قيرها و امكانات اداره راه بابل رو در ايام انتخابات به خدمت رأي آوري يك نماينده( كانديدا) در آورده بود، چهل سال اين افراد كه يا توانايي نداشتند يا مردم را رنگ كردند و به منافع باند و خاندان خود پرداختند بايد شرمنده باشند بايد پاسخگو باشند اتحاد با بي عرضگان و منفعت طلبان خسران محض براي مردم است برادر، اگر واقعاً دلت براي مردم سوگوار و جوانان فوت شده بدود آمد اين همدلي را نخواه، با دزدان منافع مردم نمي توان دست دوستي داد. سخن خق نماينده ايي كه نيمه شب با وزير تماس گرفت و بامداد 500 ميليون اعتبار براي ادامه ي تعريض اعتبار گرفت سخن غرا گفتن خالي نيست، صداي نماينده محبوب شهرمون در پيام نيمه شب گذشته كي لرزيد، بغضشون هويدا بود و در عمل هم حركتشون نتيجه ي هر چند كوچك داشت ، كمي انصاف و خدا را در زمان اظهار نظراتمون پيش چشم بياوريم خوبست.
علي 20 بهمن 1396
9
2
پاسخ
اين مطلب طنز تلخي بود، نويسنده ي تناقض گو، مأمور بنگارش آن شده است، از نظر عقل و وجدان مردود است. دلش برا اهالي بندپي نسوخت.
نا شناس 20 بهمن 1396
7
5
پاسخ
احسنت بر شما برار فرج تبار. حرف دل ما را زدی ولی کو عمل. از کجا آمدیم و آمدن ما بهر چه بود. دس مریزاد
بابلی 20 بهمن 1396
8
1
پاسخ
دوست عزیز نماینده داریم. فقط کارشون اینه که مدیران شهراستانی انتخاب یا عزل کنند. و کمی هم برای اطرافیانشون هم کاری بکنند.
در کل همه نمایندگان این کشور کارشون همینه. وگرنه توی این کشور این همه بی نظمی و فساد نبود. چون قانونگذار خوب نداریم. وقتی قانون به صورت کیلویی تصویب میشه . مملکت همین هم هست. قوانین کشورهای دیگه و قبل از انقلاب نگاه کنید با مجلس بعد از انقلاب ایران مقایسه کنید. نمایندگان کلا دنبال یک چیز دیگه ای هستند.
محمد 20 بهمن 1396
3
0
پاسخ
تنها این جاده نیست. جاده گنج افروز بخصوص از بابل کنار به لفور که مسیر بسیار پر تراکمی برای اهالی و مسافران تفریحی است. عدم ایمنی و باریکی جاده سبب تصادفات وحشتناک شده بطوریکه اهالی منطقه در معرض خطرات بسیار بحال خود رها شده اند .ایکاش می شد سازمانهای امدادی بین المللی به داد این مردم برسند.
سالار 21 بهمن 1396
2
0
پاسخ
سلام روایت است که یکی ازبزرگان فرمود :لیاقت هرملت به حکمرانانش است . وقتی مابدون توجه به لیاقت افراد به آنهارأی میدهیم باید بدانیم که مالیاقت افراد مدیروتوانمندرانداریم .و سایستگی ما همین افراد هستن . نشان بدین که لیاقت شما افراد توانمند هستن لذادردوره بعد به جناح وطایفه و... توجه نکنید بلکه مهم شایستگی فرد ملاک باش
سفیدگری 22 بهمن 1396
5
1
پاسخ
دوستان یادتان باشد. این نمایندگان از کره ماه نیامدند!! منتحب همین شما مردم هستند. وقتی چهره ای که سالهای سال بابل را نمی شناخته و سه روز به انتخابات با چهارتا عکس رای شما را گرفته انتظار دارید شق القمر کند؟؟!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی