.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
تردد عادی و روان خودروها در محورهای مازندران/ یک‌طرفه شدن هراز و کندوان طی امروز و فردا
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در حال حاضر در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی به‌صورت مه‌آلود است.

به گزارش شمال نیوز،علی‌رضا قدمی اظهار کرد: در حال حاضر تردد تمامی خودروها در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان بوده و از لحاظ جوی نیز ارتفاعات محورهای استان به‌صورت مقطعی ابری و مه‌آلود است.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران ، اظهار کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای شنبه 21 و یک‌شنبه 22 و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز دوشنبه 23 بهمن‌ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلی همچنان از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روزهای شنبه 21 و یک‌شنبه 22 بهمن‌ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 24 همان روز، از آب‌اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول با بیان اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روزهای شنبه 21 و یک‌شنبه 22 بهمن‌ماه امسال از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی درباره اعمال محدودیت ترافیکی در محور سمنان_ مازندران، گفت: در صورت افزایش حجم ترافیک محدودیت یک‌طرفه در این محور به‌صورت مقطعی اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلرها از ساعت هشت تا 24 روز یک‌شنبه 22 بهمن‌ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر اینکه خودروها طی این مدت برای تردد از محورهای مازندران مجهز به تجهیزات زمستانی باشند، خاطرنشان کرد: با توجه به اعمال محدودیت‌های ترافیکی رانندگان قبل از تردد از محورها از وضعیت و ساعت محدودیت‌ها اطلاع یابند تا با مشکلی مواجه نشوند.

قدمی در پایان گفت: رانندگان با پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، رعایت سرعت مطمئنه و توجه به تابلوها سفر ایمنی را برای خود رقم بزنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی