.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۴۰ سال اقتدارملی با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در آستانه یوم الله ٢٢ بهمن با صدور پیامی مردم غیور و جامعه فهیم فرهنگی و هنری استان را به شرکت گسترده در راهپیمایی دعوت کرد.

به گزارش شمال نیوز، در پیام احد جاودانی آمده است: در سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و چهل سالگی این راه ماندگار، تلاش و سخت‌کوشی فعالان حوزه فرهنگ و هنر را ارج می‌نهیم که اگر همراهی و همکاری آنان نبود، کشتی عرصه پرتلاطم فرهنگ و هنر در امواج سهمگین مهاجم در هم می‌شکست.

" ۲۲ بهمن ماه"؛ روز تجلّی اتحاد ملّی و انسجام اسلامی و وحدت اقشار مردم با گرایش های مختلف سیاسی و سلایق متفاوت است که حول محور ولایت فقیه، برای حفظ "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" در حرکت و تکاپو است.

روز حرکت در رودخانه جوشان و توفنده وحدت و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدارملی و فرصتی برای سنجش حرکت انقلاب اسلامی و هموار کردن مسیر آن در جهت نیل به اهداف والای اسلامی و انسانی است.

میعادگاهی برای تجدید عهد مردم با یکدیگر، شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری ،برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی تا رسیدن به کمال انسانی و فتح قلل رفیع عزت و شرافت.

اصحاب فرهنگ و هنر مازندران در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دوشادوش ملت مومن و شهید پرور ایران اسلامی وفاداری خود را به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و پشتیبانی شان را از رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرده و با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ٢٢ بهمن حماسه آفرینی و میثاق دیرین خود را با انقلاب محکم تر خواهند است.

باحضور درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر پیام روشنی از هوشیاری و ایستادگی را به جهانیان روایت خواهیم کرد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی