.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دعوت از مردم مازندران برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش شمال نیوز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران روز شنبه ۲۱ بهمن ماه با صدور اطلاعیه‌ ای از مردم همیشه در صحنه و انقلابی این استان خواست تا با حضور حماسیشان در این راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کنند.

در این اطلاعیه آمده است: ۲۲ بهمن روز وحدت ایران اسلامی، مظهر وفاق و اقتدار ملی تمام گروه‌ ها، احزاب، جمعیت‌ ها و تشکل‌های وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان‌ های والای امام (ره) و مقام معظم رهبری است.

اطلاعیه اضافه می‌ کند: ۲۲ بهمن امسال همان طور که روز نمایش اقتدار ملی است اتحاد، انسجام ملت فهمیم ایران اسلامی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نشان خواهد داد که ایران اسلامی زیر بار حرف زور نرفته و حق ملت‌های مسلمان را در اقصی نقاط عالم فریاد زده و توطئه شوم دشمنان در اختلاف افکنی میان مردم و مسئولان نیز ناکام خواهد ماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد بهار فجر انقلاب اسلامی، تاکید کرد: از مردم بیدار و همیشه در صحنه استان، امت خداجوی مازندران، نیرو‌های وفادار به انقلاب، علماء گرانقدر، خانواده‌های شهداء، جانبازان، آزادگان سرافراز، بسیجیان، دانشجویان، دانش آموزان و جوانان غیور دعوت می‌شود تا با حضور پرشور و آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر برگ زرین دیگری را بر صحیفه تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت برسانند که ضمن تجدید بیعت با امام خمینی (ره)، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی با مقام معظم رهبری پیمانی تازه ببندند و حضور دشمن شکن خویش را در منظر چشم جهانیان به نمایش بگذارند.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ۵۹ نقطه مازندران برگزار می‌ شود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در ساری، مرکز مازندران با حضور و سخنرانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از میدان ساعت تا میدان امام این شهر برگزار خواهد شد./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی