.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
خرید ۴۲۵ تن برنج از شالیکاران شمال کشور
۴۲۵ تن برنج از ۱۳ دی امسال تاکنون از شالیکاران مازندران و گیلان خریداری شد.

به گزارش شمال نیوز،سید محمد جعفری مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور گفت: ۴۲۵ تن برنج از ۱۳ دی ماه امسال تاکنون به ارزش ۲۲ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال از شالیکاران مازندران و گیلان خریداری شد.

وی افزود: از این میزان خرید ۴۱۱ تن برنج مربوط به اقلام پرمحصول ندا، نعمت و شیرودی در مراکز خرید مازندران در شهرستان‌های نکا و بابل و ۱۴ تن برنج صدری هاشمی نیز مربوط به مراکز خرید گیلان در شهرستان‌های رشت و رودسر است.

جعفری گفت: نرخ خرید توافقی برنج بر اساس ۸ درصد شکستگی اقلام ندا، نعمت به ازای هر کیلوگرم مبلغ ۴۸۵۰ تومان، شیرودی ۵۴۵۰ تومان و صدری هاشمی، ۹ هزار و ۱۰۰ تومان، تعیین شده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ کشور افزود: حداکثر شکستگی قابل قبول برای خرید توافقی برنج ۱۵ درصد بوده و می‌بایست تولید داخل و محصول فصل زراعی امسال باشد.

جعفری گفت : رقم‌های بومی صدری و هاشمی فقط از کشاورزان گیلان و رقم‌های پر محصول شیرودی، ندا و نعمت نیز فقط از کشاورزان مازندران که دارای معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی باشند خریداری می‌شود.

وی هدف از خرید توافقی برنج را خارج کردن بازار برنج داخلی از رکود، حمایت از شالیکاران و تامین بخشی از ذخایر راهبردی برنج اعلام کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی