.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پس از لغو احکام مشاوران استاندار ؛
انتصاب مشاورجدید دریک دستگاه فرهنگی مازندران و یک سئوال !
شمال نیوز : در حالی استاندار مازندران با صدور دستوری احکام تمامی مشاوران خود را لغو کرده است که یک دستگاه فرهنگی استان تازه به فکر انتصاب مشاور افتاده است ....
 انتصاب مشاورجدید دریک دستگاه فرهنگی مازندران و یک سئوال !

شمال نیوز : در حالی استاندار مازندران با صدور دستوری احکام تمامی مشاوران خود را لغو کرده است که یک دستگاه فرهنگی استان تازه به فکر انتصاب مشاور افتاده است .


به گزارش شمال نیوز ، مدیرکل یک دستگاه فرهنگی استان یکی از همشهریانش را به عنوان مشاور منصوب کرد که این انتصاب بازتاب گسترده ای در کانال های تلگرامی زادگاهش داشت .


کارشناسان و نخبگان فرهنگی و هنری استان معتقدند مشکل فرهنگ و هنر استان با انتصاب مشاور وتشکیل اتاق فکر حل نشده و باید در این راستا اقداماتی اساسی و عملیاتی انجام داد .


در اینجا این سئوال در اذهان متبادر می شود که ضرورت این انتصاب و انتصاباتی اینچنینی چیست و اصولا قرار است مشاوران جدید چه گامی را بردارند که کارکنان و کارشناسان مربوطه در انجام آن ناتوان هستند ؟ و آیا از ظرفیت کارشناسان حاضر در دستگاه مربوطه بهره لازم برده شده است و این دستگاه فرهنگی نیازمند مشورت های جدید می باشد ؟


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

کریمی 15 بهمن 1396
16
6
پاسخ
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ۲۰ تا مشاور داره که همشون بازنشسته هستند و از همشهریان بهشهری ایشون هستتد . مسئول روابط عمومی و فضای مجازی هم داره که بهشهری هستند . خب مگه شهرهای دیگه نیروی کاربلد ندارن که ایشون همه رو از بهشهر میاره ؟؟؟
فرهنگی 15 بهمن 1396
5
4
پاسخ
دردین مشاوره رو سفارش کردن نباید دیگه ازاین طرف بام بیوفتیم که اصل مشاوره را زیر سوال ببریم.
شهروند 15 بهمن 1396
4
4
پاسخ
همه جای دنیا داشتن مشاور به تعداد ودر حد واندازه مرسوم ومعمول هست نمیدونم چرا اینقد نگاه منفی تو جامعه داریم که همه چیز را بایک چوب بزنیم .
نا شناس 14 بهمن 1396
9
1
پاسخ
آموزش و پرورش سیاسی استان مازندران باید 20 مشاور داشته باشه چرا که کارش فرهنگی نیست آقایون. بازنشسته دنبال مسائل سیاسی هستن آموزش. و پرورش رفته واسه خودش.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی