.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
زنگ حماسه ششم بهمن در آمل نواخته شد
زنگ حماسه ششم بهمن ماه با حضور مسولان در مدارس آمل نواخته شد.

به گزارش شمال نیوز، سید علی قاسمی، صبح چهارشنبه، در نواختن زنگ حماسه ششم بهمن سال ۶۰ آمل که در هنرستان ۴۰ شهید آمل برگزار شد، اظهار کرد: عدد ۴۰ در فرهنگ ما و فرهنگ معنوی عدد کاملی است و شهر آمل که ۴۰ شهید در حماسه ششم بهمن سال ۶۰ تقدیم کرد بیانگر آن است که شهر کاملی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به اینکه شهرستان آمل در تاریخ جزء شهرهایی است که خوش درخشید، افزود: آمل در برابر منافقین به خوبی ایستادگی کرد و این شهرستان تنهای شهری است که نام آن در وصیت نامه سیاسی الهی امام (ره) قید شده است.

قاسمی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تنها حکومتی است که با رای مردم انتخاب شد، افزود: همه مردم با قیام از کوچه و خیابان­ها انقلاب اسلامی را پیروز کردند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با رای ٩٨ درصدی مردم انتخاب شد، گفت: این نظام برآیند اندیشه، فرهنگ، خاطرات و پایداری ملت ایران است.

قاسمی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران، پرافتخارترین و مردمی­ ترین نظام جهان است، گفت: با یکدیگر کمک کنیم تا نظام جمهوری اسلامی به رشد و تعالی برسانیم.

وی با اشاره به اینکه باید بتوانیم درسی از ۶ بهمن سال ۶۰ آمل بگیریم، افزود: اگر نظام جمهوری اسلامی آسیب ببیند ایران آسیب می­ بیند و باید با کمک هم جمهوری اسلامی را حفظ کنیم.

رئیس آموزش و پرورش آمل نیز در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه حماسه ششم بهمن آمل، حماسه حضور مردم آگاه و همراه این سرزمین برای صیانت از این نظام بود، گفت: این آگاهی برای همیشه از مردم برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ماندگار است.

عباس مرزبند با بیان اینکه نسل جوان ما باید این خاطره­ ها را درست بشناسد، افزود: نسل جوان باید این حماسه را به خوبی تحلیل کند و آن را چراغ پرماجرا آینده خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه حماسه ششم بهمن آنقدر اهمیت داشت که امام خمینی (ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خود از آن نام برد، گفت: شهر هزار سنگر آمل، این حماسه را برای همیشه به یادگار گذاشت.

منبع:مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی