.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
از اداره کل ورزش تا آب منطقه ای ؛
تغییرات گسترده مدیران کل در استان کلید می خورد
شمال نیوز : تا بدین لحظه ۵ گزینه برای تصدی این پست به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده اند که ظاهرا نام تعدادی از معاونین و مدیران فعلی و اسبق این اداره کل در بین آنها به چشم میخورد.....

گیل خبر: شنیده می شود زمزه های حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در استان البرز قوت بیشتری بخود گرفته و تغییر مدیر ارشد این اداره کل حائز اهمیت استان تا ابتدای سال نو صورت می گیرد و تا بدین لحظه ۵ گزینه برای تصدی این پست به وزارت ورزش و جوانان معرفی شده اند که ظاهرا نام تعدادی از معاونین و مدیران فعلی و اسبق این اداره کل در بین آنها به چشم میخورد. از سوی دیگر ظاهرا چند تن از نمایندگان مجلس استان نیز در این خصوص دست بکار شده و حتی برخی از آنها گزینه ای را به همراه خود به وزارت خانه برده اند !


با توجه به خصوصیات وزیر ورزش و جوانان و بالاخص شناخت وی از گیلان به جهت استانداری در دولت اصلاحات موجب گشته تا ارتباط برخی از سیاسیون گیلانی نیز در این وزارت خانه دو چندان گردد و باید دید تا در این بین استاندار گیلان چگونه گزینه مقبول خود را در این جایگاه مستقر خواهد کرد.


شنیده ها از استانداری گیلان نیز خبر از چند تغییر قریب الوقوع می دهد، با انتصاب رحیم شوقی چهارده به معاونت عمرانی منطقه ازاد انزلی شنیده میشود بزودی خانم میرسیدی مدیرکل فعلی دفتر شهری به سمت مدیرکلی دفتر فنی استانداری منصوب شده و عباسقلی زاده شهردار اسبق تالش،سرعین و فومن نیز به سمت مدیرکل دفتر شهری و بجای میرسیدی منصوب خواهد شد.


شنیده می شود بزودی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز تغییر خواهد کرد و با بازنشستگی حاجتی که در دوران مدیریت خود دستاورد چشمگیری به همراه نداشته پنج گزینه همچون مدبری فر، نورالله اکبری و امجدی و… برای این پست توسط برخی از فعالین سیاسی استان تعرفه گردیده اند.


اخبار دیگر از استانداری گیلان نیز حکایت از این دارد که با رفتن رییس حراست استانداری گیلان به تهران و انتقال معاون وی به استان زنجان بزودی رییس جدید حراست استانداری نیز معرفی می گردد.

همچنین بنا بر شنیده های موثق سرپرست مدیرکلی روابط عمومی استانداری گیلان نیز منصوب گشته و پایان ماموریت پورحسن در این حوزه و حوزه اجتماعی استانداری اعلام خواهد شد.


شنیده ها از آب منطقه ای گیلان نیز حاکی از اینست که ماموریت کاظم لطفی در این سازمان بزودی به اتمام رسیده و گزینه دیگری به جای وی تعرفه خواهد شد.

لطفی نیز در دوره مسولیت در شرکت اب منطقه ای گیلان نتوانست عملکرد چشمگیری از خود نشان دهد و به دلیل بلوکه کردن حسابی که پول ساماندهی رودخانه ها در آن منظور شده بود توسط پیمانکاران طلبکار این سازمان و عملکرد وی در تفاهم با شهرداری در ساماندهی تالاب عینک انتقادات زیادی به وی وارد بود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی