.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
سامانه سرد و بارشی در راه مازندران
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روز شنبه با تقویت جریانات شمالی انتظار داریم شاهد بارش باران، بارش برف در ارتفاعات استان باشیم.

به گزارش شمال نیوز،احمد اسدی امروز اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته بیشینه دمای هوا مربوط به پل‌سفید و گلوگاه 18 و ساری 17 درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما مربوط به بلده با صفر درجه سانتی‌گراد بوده است.

وی بیان کرد: به‌دلیل پایداری هوا امروز در مناطق ساحلی شاهد مه‌آلود بودن آسمان مازندران بودیم که براثر تابش خورشید مه از بین رفت و امروز نیز شاهد افزایش دما و وزش باد گرم در آسمان مازندران خواهیم بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران ادامه داد: امشب شاهد عبور موج ناپایدار از تراز میانی جو هستیم که پیامد آن رگبارهای پراکنده خواهد بود.

اسدی با اشاره به اینکه روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد تقویت جریانات شمالی در آسمان مازندران هستیم، اضافه کرد: آسمان مازندران ابری همراه با بارش‌های پراکنده به‌ویژه در غرب استان و کاهش دما خواهد بود.

وی تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، از روز شنبه با تقویت جریانات شمالی انتظار داریم شاهد بارش باران، بارش برف در ارتفاعات باشیم  و روز یک‌شنبه بارش برف در ارتفاعات و دامنه‌ها همراه با کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: با توجه به این شرایط لازم است بخش‌های مختلف کشاورزی، باغی،زراعی و دامی تمهیدات لازم را بیندیشند تا شاهد مشکلی نباشیم.

اسدی در پایان گفت: دریای مازندران امروز و فردا به‌صورت موج کوتاه به‌تدریج افزایش موج و مواج پیش‌بینی می‌شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی