.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
جعبه سیاه سانچی، چهارشنبه بازگشایی می‌شود
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: در صورت به تفاهم رسیدن گروه بررسی، به‌ احتمال زیاد جعبه سیاه روز چهارشنبه رمزگشایی می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، هادی حق‌شناس معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تاکنون نماینده سازمان بنادر و دریانوردی به همراه نمایندگان چین، پاناما، هنگ کنگ و کشور سازنده VDR (سوئد) جلسات مختلفی برای نحوه بازگشایی جعبه سیاه داشته‌اند، اظهار کرد: مقدمات بازگشایی هر دو جعبه سیاه فراهم شده و جلسات همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: بازگشایی جعبه سیاه باید براساس آیین‌نامه انجام شود و تمامی ذینفعان در این بخش به تفاهم برسند.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، تصریح کرد: خوشبختانه این تفاهم در حال شکل‌گیری است و پیش‌بینی می‌شود، روز چهارشنبه تفاهم درباره نحوه بازکردن جعبه سیاه انجام شود و عملیات رمزگشایی آغاز شود.

حق‌شناس تأکید کرد: با توجه به دمای بیش از ۸۹ درجه سانتیگراد عرشه کشتی سانچی و گازهای سمی موجود در اطراف کشتی، تیم امداد بیش از ۳۰ دقیقه نمی توانست فضا را تحمل کند و در آن مدت محدود تنها توانستند جعبه سیاه را پیدا کنند.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: به احتمال زیاد روز چهارشنبه VDR کشتی کریستال و سانچی بازگشایی می‌شود./باشگاه خبرنگاران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی