.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
پرداخت 97 درصد از مطالبات سویاکاران مازندران
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه تاکنون 97 درصد از مطالبات کشاورزان مازندران توسط بانک عامل پرداخت شده است، گفت: با پیگیری‌های به‌عمل آمده، مبلغ 94 میلیارد و 700 میلیون ریال از مطالبات سویاکاران مازندرانی به حساب آن‌ها واریز شد.

به گزارش شمال نیوز،سیدمحمد جعفری اظهار کرد: تاکنون 97 درصد از مطالبات کشاورزان استان مازندران توسط بانک عامل پرداخت شده است.

وی افزود: با پیگیری‌های به‌عمل آمده، مبلغ 94 میلیارد و 700 میلیون ریال از مطالبات سویاکاران مازندرانی از طریق بانک عامل به حساب آن‌ها واریز شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: در سال زراعی جاری، 4 هزار و 263 تن دانه روغنی سویا خریداری شد که بهای هر کیلو دانه روغنی سویا با 2 درصد ناخالصی و 12 درصد رطوبت، 24 هزار و 694 است.

جعفری در ادامه به خرید توافقی برنج در مازندران اشاره و خاطرنشان کرد: با معرفی‌نامه جهاد کشاورزی تاکنون، برنج شیرودی به میزان 152 تن و برنج ندا به میزان 10 تن و در مجموع 162 تن برنج به‌صورت توافقی در استان خریداری شد.

وی عنوان کرد: خرید توافقی برنج که از 13 دی‌ماه سال‌جاری در استان آغاز شده است تا 15 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور ادامه داد: بر اساس مصوبه جهاد کشاورزی، مراکز خرید، برنج کشاورزان را با 8 درصد شکستگی و اقلام ندا و نعمت را به مبلغ 4 هزار و 850 تومان و شیرودی را 5 هزار و 450 تومان خریداری می‌کنند.

جعفری در پایان اذعان کرد: وجوه برنج خریداری شده از طریق سامانه بانک کشاورزی به حساب کشاورزان واریز می‌شود و محدودیتی در میزان خرید وجود ندارد./بلاغ


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی