.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کشف ۸۷۲ میلیارد ریال زمینخواری در مازندران
فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۸۷۲ میلیاردی زمین خواری ها و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی و بازگرداندن آن به دامان طبیعت طی سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در اجرای طرح های مقابله ای با زمین خواری و رفع تصرف منابع طبیعی از چنگ سودجویان ، پیگیری این موضوع به فرماندهان انتظامی شهرستان های تابعه استان ابلاغ شد.

وی با اشاره به افزایش ۱۱ درصدی کشف و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی از چنگ زمین خواران در ۹ ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، گفت: در این خصوص۳۱ فقره پرونده زمین خواری در استان طی سال جاری تشکیل و اقدامات قضائی برای رفع تصرف آن از سوی پلیس آگاهی و فرماندهان انتظامی شهرستان ها انجام شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این طرح ها با هماهنگی قضائی و همکاری ماموران حفاظت منابع طبیعی استان و شهرستان ها از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، ۶۷۶ هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی که توسط افراد سود جو و فرصت طلب  تصرف شده بود، شناسایی و آزاد سازی شد.

سردار میرفیضی ارزش ریالی اراضی تصرف شده را بیش از ۸۷۲ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این راستا ۳۹ متهم به زمین خواری و تصرف اراضی ملی و جنگلی شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، تجاوز به منابع طبیعی را تجاوز به سرمایه ملی کشور و بیت المال به ویژه سرمایه های نسل آینده کشور دانست و گفت: زمین خواران بدون در نظر گرفتن حقوق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این جرم، همکاری آحاد مردم و همه دستگاه به ویژه نهادهای نظارتی الزامی است./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی