.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
کواکبیان در مراسم سالگرد آیت الله هاشمی در رشت ؛
امیرکبیر در برابر هاشمی حرفی برای گفتن نداشت/ اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی سی‌ام شود/ شروع «فتنه» با آمدن احمدی نژاد بود
دبیر حزب مردم‌سالاری بابیان اینکه هاشمی از اصلاح‌طلبان هم زجر کشید، گفت: اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی در مجلس ششم نفر سی‌ام منتخبان شود.
امیرکبیر در برابر هاشمی حرفی برای گفتن نداشت/ اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی سی‌ام شود/ شروع «فتنه» با آمدن احمدی نژاد بود

به گزارش شمال نیوز، مصطفی کواکبیان عصر امروز در اولین مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سالن مجتمع خاتم‌الانبیا شهر رشت، اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی تاکید داشت تا تمام کشور بر محور حزب اداره شود.


وی هاشمی را از مظلومان انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: بااینکه هاشمی از اموال شخصی خود برای پیروزی انقلاب خرج کرد اما همیشه متهم بود که از سرمایه‌دارانی هست که در انقلاب آمده تا به آب و نوایی برسد.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هاشمی هیچ اندوخته از انقلاب نداشت، گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند در مسئولیت‌هایی که هاشمی داشته سراغی از بیت‌المال در اموال شخصی‌اش پیدا کند.


دبیر حزب مردم‌سالاری بابیان اینکه امیرکبیر در برابر هاشمی حرفی برای گفتن نداشت، خاطرنشان کرد: قطعاً هاشمی از شهید بهشتی مظلوم‌تر بود.


کواکبیان بابیان اینکه هاشمی از اصلاح‌طلبان هم زجر کشید، گفت: اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی در مجلس ششم نفر سی‌ام منتخبان شود.


وی بابیان اینکه هاشمی شخصیتی بسیار صبور بود، گفت: آن‌هایی که می‌گویند فتنه 88 اشتباه می‌کنند بلکه فتنه از سال 84 با آمدن احمدی‌نژاد شروع شد.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تمام برنامه‌ریزی‌های دولت احمدی‌نژاد حذف هاشمی از صحنه بود، گفت: در مجلس هشتم برخی از اصولگراها اعلام می‌کردند که هاشمی اعدام باید گردد و منظورشان از خواص بی‌بصیرت هاشمی رفسنجانی بود.


دبیر حزب مردم‌سالاری با تاکید بر اینکه هیچ‌گاه هاشمی علیه رهبری صحبت نمی‌کرد گفت: هاشمی همیشه تاکید داشت که رهبر معظم انقلاب عمود نظام جمهوری اسلامی است.


کواکبیان با اشاره به مظلومیت فعلی هاشمی رفسنجانی گفت: بااین‌همه خدماتی که هاشمی ارائه کرده چرا صداوسیما ویژه‌برنامه‌هایی با این کیفیت ارائه می‌کند.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هاشمی باید زنده بماند، گفت: به فرموده امام هاشمی تا زمانی که زنده هست، زنده خواهد ماند.


دبیر حزب مردم‌سالاری بابیان اینکه ما نسبت به دولت انتقاد داریم گفت: این دولت در جاده هست و کمی کند می‌رود اما دولت قبل اصلاً در مسیر جاده نبود.


کواکبیان با اشاره به دشمنی استکبار جهانی گفت: ما آمریکا و سایر دشمنان را همیشه محکوم می‌کنیم اما باید از کسانیکه آتش بیار معرکه هستند اعلام کرد که شما در کجای ماجرا هستید؟


وی بابیان اینکه زمان زورگویی دولت‌ها به ملت ایران تمام‌شده، گفت: ما شکاف‌های طبقاتی و جنسیتی و اقتصادی داریم و باید مشکلات مردم را حل کرد.


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه نسل امروز با دیروز فرق کرده، گفت: باید عکس‌ها و تصاویر دوران اغتشاشات را دید و اکثر آن‌ها از جوانان هستند اما کسانی که بعد از نماز جمعه راه‌پیمایی کردند اکثراً از پیران و سالمندان جامعه بودند.


دبیر حزب مردم‌سالاری با تاکید بر اینکه باید شهرداران مکانی را برای اجتماعات و اعتراضات ایجاد کنند، گفت: طبق قانون اعتراضی که با اغتشاش و جنگ و خونریزی نباشد مشکلی ندارد و دولت باید اجازه دهد تا اعتراضات به‌حق مردم خود را نشان دهد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی