.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
افشای راز قتل زن جوان درجنگل

ایران آنلاین: ساعت هشت صبح یکشنبه سوم دی 96 جسد زن جوان ناشناس دراعماق جنگل‌های استان گلستان کشف شد. مأموران پس‌از حضور درمحل حادثه دریافتند صورت وی توسط حیوانات خورده شده و قابل شناسایی نیست.


ازسوی دیگرتیم جنایی پس از بررسی‌های مقدماتی این فرضیه را مطرح کردند که زن جوان چند روز قبل به قتل رسیده وجسدش درجنگل رها شده است.

سپس با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب گرگان جسد برای شناسایی و تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد. سرانجام با تحقیقات تخصصی هویت قربانی شناسایی شد.این درحالی بود که پزشکی قانونی اعلام کرد مقتول با شلیک دو گلوله به قتل رسیده است.

به گفته سرهنگ تجری- فرمانده انتظامی گالیکش- مأموران پلیس آگاهی شهرستان گالیکش پس از تحقیقات تخصصی ردپای متهم اصلی را دراستان لرستان به دست آوردند. آنها پس‌از هماهنگی‌های لازم راهی لرستان شده و پس از سه روز اقامت در این استان، سرانجام عامل جنایت را به دام انداختند.

جنایتکار22 ساله که ازبستگان مقتول بود پس‌از انتقال به شهرستان گالیکش اعتراف کرد به خاطراختلاف‌های شدید، زن 19 ساله را به شمال کشانده و با شلیک دوگلوله او را از پا درآورده است. هم‌اکنون تحقیقات تخصصی در این‌باره ادامه دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی