.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
واریز سود سهام عدالت به حساب سهام‌دارانی که شماره شبای حساب خود را اعلام کردند
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور گفت: سود سهام عدالت از امروز به‌ترتیب اولویت و سهام‌دارانی که نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کردند در حال واریز است.

به گزارش شمال نیوز،عسگر توکلی اظهار کرد:سود سهام عدالت از امروز به‌ترتیب اولویت و سهام‌دارانی که نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کردند در حال واریز است.

وی ادامه داد: از حدود 2 میلیون و 500 هزار نفر مشمولان سهام عدالت حدود یک‌میلیون و 900 هزار نفر شماره شبای خود را اعلام کردند و حدود 400 هزار نفر هنوز اعلام نکردند.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت مازندران بیان کرد: البته در ارتباط با واریز سود چندین بار در ابتدای سال و شهریور ماه خبرهایی منتشر شده و امروز به حساب برخی از سهام‌داران واریز شده است.

توکلی با اشاره به اینکه در مرحله نخست 26 هزار و 500 تومان سود به حساب سهام‌داران در حال واریز است، افزود: البته این مبلغ در صورت اعلام شماره حساب شبا واریز می‌شود که لازم است افراد هرچه سریع‌تر نسبت به اعلام شماره شبای خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: برای سهولت امور با بانک‌های توسعه تعاون و رسالت هماهنگی لازم انجام شده تا بدون پرداخت وجه نسبت به اعلام شماره شبا اقدام کرده که در این صورت دیگر نیازی به مراجعه افراد به شرکت‌های تعاونی سهام عدالت نیست.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت کشور در پایان گفت: افراد اگر هر گونه سؤالی در ارتباط با سهام عدالت دارند می‌توانند به شرکت‌های سهام عدالت مراجعه کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی