.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 

آخرین عناوین
از سال های دفاع مقدس تا امروز ؛
فرماندار جدید نوشهر کیست ؟ + رزومه
شمال نیوز : عبدالصمد صفرنژاد ، در سال های گذشته فرمانداری شهرستان های ماسال ، رامسر ، چناران ، شیروان و انزلی را بر عهده داشته است که همواره حائز رتبه های برتر ارزیابی های وزارت کشور بشمار رفت .....
فرماندار جدید نوشهر کیست ؟ + رزومه

شمال نیوز : در حالی انتصاب دور اول فرمانداران در مازندران و در چند فرمانداری شکل گرفت که بیشتر این انتصابات بصورت جابه جایی صورت پذیرفت و فرمانداران تغییر یافته به شهرهای دیگر رفتند و یا از معاونت به فرمانداری گمارده شده اند .

به گزارش شمال نیوز ، در این میان تنها یکی از فرمانداران منصوب شده جدید خارج از دایره مدیریت استان بوده و از مدیران وزارت کشوری محسوب می شود  .

هر چند فرماندار جدید نوشهر سابقه فرمانداری در استان مازندران ( شهرستان رامسر ) را دارد اما در  میان انتصابات جدید خارج از دایره جابه جایی ها بوده است .

فرماندار جدید نوشهر مدیری وزارت کشوری است و در سوابق مدیریتی خود در دولت های خاتمی ، احمدی نژاد و روحانی پست فرمانداری را تجربه کرده است و از این منظر فراجناحی و منحصر به فرد بشمار می رود .

عبدالصمد صفرنژاد ، در سال های گذشته فرمانداری شهرستان های ماسال ، رامسر ، چناران ، شیروان و انزلی را بر عهده داشته است که همواره حائز رتبه های برتر ارزیابی های وزارت کشور بشمار رفت .

صفرنژاد از یادگاران دفاع مقدس است که از سنین نوجوانی راهی جبهه های نبرد شد و تا رده های ارکان قرماندهی گردان امام محمد باقر (ع) لشکر 25 کربلا متشکل از رزمندگان استان های گیلان ، مازندران و گلستان پیش رفت .

اکنون با توجه به سوابق موفق مدیریتی صفرنژاد و موقعیت منحصر به فرد شهرستان بندری نوشهر ، می توان به پیشرفت و توسعه این شهرستان استراتژیک امیدوار بود .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

علی از نوشهر 19 دي 1396
13
10
پاسخ
تبریک فراوان به یادگار دفاع مقدس و فرمانده خستگی ناپذیر جبهه ها . امیدوارم در نوشهر ما هم شاهد پیروزی های پی در پی شما باشیم .
حسن کارگرعلی آبادی 19 دي 1396
2
0
پاسخ
سلام
خوش بحال نوشهری های عزیز
تاکنون فرمانداربه این توانمندی وتعهدراتجربه نکرده اید.
حاجی پور 19 دي 1396
2
1
پاسخ
از شادمان که فقط پروژه نیمه کاره و ادعاهای الکی موند.خدا کنه شما عمل کنی و فقط شعار ندی آقای صفرنژاد.
نا شناس 19 دي 1396
2
0
پاسخ
باسلام و تشكر از آقاي اسلامي استاندار محترم در انتصاب شايسته آقاي صفر نژاد بعنوان فرماندار اگر چه لياقت و توانائي ايشان بسيار بيشتر و او از شخصيت هاي ولائي و بي حاشيه أهل كار و خدمت به مردم است براي صفر نژاد خدمت به مردم أصل است اميد وإرم بقيه فرمانداران استان مازندران از ايشان درس مديريت مردم داري بگيريد به مردم نوشهر و نماينده شهرستان اين انتصاب را تبريك مي گويم
مصطفی رضائیان 20 دي 1396
1
0
پاسخ
با سلام و تبریک به استاندار محترم استان جهت انتخاب مدیر با کفایت و متعهد و توانمند مهندس صفر نژاد. آرزوی توفیق روز افزون

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی